HaberlerTürkiye

Korona Virüslü Kişi Sayısı 18’e Yükseldi

Koronavirüs ile ilgili sürekli bilgilendirme yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından ülkemizde yeni Corona virüsü vakalarının olduğunu duyurdu.

SON OLARAK 12 YENİ VAKA TESPİT EDİLDİ

Sağlık Bakanı KOCA, sosyal medya hesabından yatığı açıklamada, daha önce ilk vakanın ardından gözlem altındaki iki kişide daha koronavirüs olduğu tepist edildiğini açıklamıştı. Son paylaşımında ise Avrupa ve Amerika’dan Türkiye’ye gelmiş yeni vakaların ortaya çıktığını belirti. nu ifade etti.

KOCA “TESPİT EDİLMİŞ HER VAKA HEPİMİZ İÇİN EMNİYETTİR” DEDİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Açıkladığımız ilk vakanın gözlem altında tutulan çevresindeki iki kişiye tanı konmuştur. Avrupa ülkelerinden gelmiş yedi, Amerika’dan gelmiş üç vakamız var. Durum üzücü ama… Tespit edilmiş her vaka, her izolasyon hepimiz için emniyettir.

Korona Virüsünden Ölen Sayısı 18'e Yükseldi

KORONAVİRÜS TESPİT EDİLEN TOPLAM VAKA SAYISI 18’DİR

Daha sonra Twitter hesabından yeni bir paylaşım daha yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Az önce açıklanan ve yeni olan vaka sayısı, toplam 12’dir. Bunlardan 2’si ilk vakamızın temas çevresindendir. Şu ana kadar toplam vaka sayımızsa 18’dir. Vaka sayısı bilgisi açık, tam olarak bu şekildedir” ifadelerini kullandı.

Korona Virüsünden Ölen Sayısı 18'e Yükseldi

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu