HaberlerTürkiye

Köprü Cezaları Affı Tekrar Mecliste!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde geçişi yasak olan binlerce araç sahibi araçlarının değerinden fazla cezalarla karşı karşıya kalmıştı. Bu cezalar 31 Mart seçimleri öncesinde iptal edilmişti. Hemen peşinden tekrar cezalar gelmeye başlamıştı.

AKP Grup Başkanvekili Mehmet Muş, “15 Temmuz Şehitler Köprüsünden hatalı geçişlerin cezalarının affını da öngören önerisi TBMM Başkanlığına sunduk” diye konuştu.

Meclis’e sunulan öneriye göre belirlenen zaman aralığında araç sınıfları bakımından geçmesi yasak olmasına karşın 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü kullanan sürücülere verilen yönetimsel para cezalarının tahsilatından varsa yapılmış itirazlardan ve açılmış davalardan feragat edilmesi kaydıyla vazgeçilecek.

gazeteduvar.com.tr

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu