Haberlerİş Hayatı

Kocası CHP’den Aday Olan Ünlü Rallici İşten Kovuldu

5.5 yıldır Türkiye Gazetesi’nde çalışan ünlü ralli pilotu Burcu Çetinkaya, gazetedeki görevinden yönetimin isteği üzerine ayrıldığını belirtti. Bunun üzerine ayrıl kararının asıl gerekçesinin  Çetinkaya’nın eşi Mehmet Fatih Bucak‘ın CHP’den Siverek belediye başkan adayı olması olduğu iddia edildi.

Burcu Çetinkaya ise sadece şahsi Twitter hesabından paylaşım yaparak Türkiye Gazetesi ile yollarının ayrıldığını belirten bir paylaşım yaptı.

“GAZETENİN TALEBİ ÜZERİNE…”

Üç yıldan fazladır Türkiye Gazetesi için çeşitli söyleşilere katılan Çetinkaya, Türkiye Gazetesi’nin talebi üzerine yollarımızı nazikçe ayırdık. Geçen 5,5 sene ve değerli dostluklar ve deneyimler için kocaman teşekkürler”  mesajını twitter üzerinden paylaştı ve ayrılıkla ilgili herhangi bir gerekçe belirtmedi.

İlgili Makaleler

Burcu Çetinkaya 2015 yılında Bucak Aşireti’nden Mehmet Fatih Bucak’la evlenmişti.

Burcu Çetinkaya 2015 yılında Bucak Aşireti'nden Mehmet Fatih Bucak'la evlenmişti.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu