Faydalı BilgilerListeler

Klimadan Hiç Tepki Gelmiyor

Modern teknolojinin gündelik yaşantıya kazandırmış olduğu en önemli yeniliklerden birisi de iklimlendirme cihazlarıdır. İklimlendirme cihazları sayesinde tüm kapalı mekanlarda ekonomik, pratik ve hijyenik bir ısınma ve serinleme sağlanabiliyor. Bu sebeple de bu iki fonksiyonu birden tekbir cihaz üzerinden karşılayabilme imkanı veren klimalar, yıl boyunca yoğun şekilde kullanılır. Elektrik bağlantısı ile enerjisini sağlayan ve mekan içerisinde belirlenen sıcaklık değerlerini kısa süre içerisinde oluşturabilen klimalar ne kadar ileri teknolojiye sahip olursa olsun farklı kapsamlarda arızalanmalar yaşayabiliyor. Klimaların teknik aksamlarında meydana gelen çevresel, dahili etkenler ile kullanıcı hataları kaynaklı arızalanmalar için profesyonel Arçelik Servisi hizmetleri ile etkin bir çözüm sağlanabilmektedir.

Klimanın hiç tepki vermemesi sorunu da bu tip arızalar dahilindedir. Ancak Klima Servisi merkezine başvuruda bulunmadan önce klima bağlantılarının doğru şekilde yapılıp, yapılmadığı, klimanın bağlı bulunduğu elektrik tesisatında elektrik olup, olmadığı ve tabii ki klimanın uzaktan kumandasının çalışıp, çalışmadığı kontrol edilmelidir. Bu noktalarda yapılan kontrollerde herhangi bir sorun belirlenemez ise uzman teknisyenler tarafından müdahale edilmesi için Klima Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmelidir. Kartal Arçelik servisi firmasının alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri tarafından, klimanın neden hiç tepki vermediği yani çalışmadığı kısa kontroller sonucunda hızla belirlenir. Bu belirleme sürecinin ardından rapor hazırlayarak, tüketiciye kapsamlı ve kolay anlaşılır bilgilendirmede bulunur. Böylelikle tüm klima arıza onarım sürecine tüketicinin de dahil olacağı güvenilir ve şeffaf bir hizmet sunumu gerçekleştirilebilir.

Uzman teknisyenler tarafından belirlenmiş olan klima arızasının onarım işlemleri tüketiciden alınacak onay çerçevesinde en hızlı şekilde yerinde gerçekleştirilir. Çünkü tüm servis hizmetleri İcadiye Arçelik Servisi merkezinin bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunan tam donanımlı servis araçları ile gerçekleştirilmektedir. Böylelikle tüm klima modellerindeki, her türlü arızanın onarımı için ihtiyaç duyulan teknik ekipman, orijinal yedek parça vs. gibi hususlar konusunda hazırlıklı olunur. Bu şekilde de gerekli olan onarım işlemi vakit kaybedilmeden yerinde gerçekleştirilir. Üstelik yapılan arıza onarım müdahalelerinin kalitesine olan güven ile firma tarafından 1 yıllık garanti desteği de tüm tüketicilere yapılacak sözleşme dahilinde sağlanmaktadır. Böylelikle son derece güvenilir ve kaliteli bir klima onarım hizmeti tüketicilere sağlanabilmektedir.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu