Ünlüler

Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Muhtemelen İlk Kez Duyacağınız 10 İlginç Şey

Kızların göz bebeği, erkeklerin bile hayranlıkla izlediği, ülkemizin gururu Kıvanç Tatlıtuğ hakkında merak ettiklerinizi sizler için sıraladık.

1. Tüm ilginç olayların yaşandığı gururumuz Adana’da 27 Ekim 1983’te hayata gözlerini açtı.
Babası Boşnak asıllı, annesi ise güzide şehrimiz Edirneli.

2. 1,87 boyu 75 kg ağırlığı ile hayranlığımız bir kat daha artıyor.

3. 1,87 boyu ile pek tabi çok iyi basketbol oynayan jönümüz, en büyük hayalinin NBA’ da oynamak olduğunu ancak Beşiktaş takımında geçirdiği talihsiz sakatlık yüzünden hayallerine son vermek zorunda kaldığını söylüyor.

4. Modelliğe annesinin cesaretlendirmesi ile başlamış. Bir market camında gördüğü ilan ile oğlunun kariyerini başlatan anne Tatlıtuğ’a buradan sevgiler.
Annesinin bu teklifi sonucunda ajans ile görüşmeye giden Tatlıtuğ hemen dönüş aldığında çok şaşırmış.

5. 2002 yılında Best Model of the Turkey seçilirken bunun ardından Best Model of the World seçilmesi ile birlikte yıldızı parlayan jönlerden.

Kıvanç Tatlıtuğ bilgiler

6. Mankenlik adına bu kadar başarı yakalaması ile birlikte bu alanda daha iyi olabilmek adına Fransa’ya taşınarak 1,5 yıl orada yaşam sürdü.

7. Tüm bunların yanı sıra Tatlıtuğ din konusunda son derece duyarlı, inancına bağlı olması bilenen bir gerçek.
Kolunda ki Only Allah can judge me dövmesi gözlerden kaçmıyor.

8. Tüm bu yakışıklığının yanı sıra çapkın biri olmadığını ve sadık bir eş olduğunu dile getiriyor.

9. Çoğu ünlünün aksine marka takıntısı bulunmuyor. Hatta bir tişörte onlarca para saymak ona oldukça gülünç geliyor.

10.  Her zaman için sadelikten hoşlanıyor. Makyaj yapmayan, doğal ve sade kadınlar dikkatini çekiyor. Sabahın 8’in de kuaförden çıkmış gibi görünmeyen kadınlar her zaman için daha fazla ilgisini çekiyor.

Ve Son Olarak Bonus ;

Jönümüzün en nefret ettiği konu ise yalan. Birinin ona yalan söylemesi o kişi ile olan bağlarının kopması anlamını taşıyor. Tam bir Akrep erkeği olan Tatlıtuğ sezgileri ile ön plana çıkıyor. Altıncı hissinin çok kuvvetli olduğunu ve insanların gözlerinden her şeyi anlayabildiğini ifade ediyor. Jönümüzün kendinde en beğendiği yer ise gözleri. Tatlıtuğ teknolojiden kopuk yaşıyor. Bilgisayar, telefon gibi cihazlardan pek fazla haz etmiyor. Çağın yakaladığı hızın çok gerisinde olduğunu söylüyor. Mektupların var olduğu dönem ona daha cazip ve çekici geliyor.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu