Haberlerİlginç Haberler

Kiralık Katiller İnsafa Geldi

İstanbul’da yaşanan ilginç olayda, tekstilçi iş adamın Cemil Ş., şikretinin mali işlerini yürüten 25 yıllık arkadaşı Ergant A. ile anlaşmazlık yaşadı ve iddialara göre Cemil Ş. arkadaşı Ergant A.’yı öldürmek için kiralık katil arayışına girdi. Daha sonra Yusuf A. ve Özgür Y. isimli iki şahısla anlaşan Ceml Ş. arkadaşını vurmaları karşılığında onlara 75 bin TL teklif etti. 

Yapılan anlaşmaya göre iki şüpheli paranın 25 Bin TL sini peşin aldılar ve geri kalan parayıda Ergant A.’yı vurduktan sonra alacaklardı. Fakat ne olduysa iki tetikçi vuracakları Ergant A.’ya gittiler ve kendisini vurmak istemdiklerini ama kalan 50 Bin TL parayı alabilmeler için kendisini vurmuş görüntü verilen görüntüsünü sosyal medya hesaplarından paylaşmasını istediler. 

Yaşanan bu ilginç olayın ardından polise güden Ergant A. şikayetçi oldu ve iki tetikçiyle birlikte onları azmettiren Cemil Ş. hakkında “Birden fazla kişi tarafından birlikte silahla tehdit” suçlamasıyla 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldığı öğrenildi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu