HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Kim Kardashian’a Benzemek İçin 500 Bin Dolar Harcadı


Jennifer Pamplona’nın ameliyat olmadan önceki hali.

Jennifer Pamplona'nın ameliyat olmadan önceki hali.

Brezilyalı kadın estetik ameliyatlarına başlamadan önce TV yıldızı Kim Kardashian’a benzemek için onun giydiği kıyafetlerini ve makyajını taklit etmeye başladı.

Daha sonra Kim Kardashian’ı idolü olarak görmeye başlayınca ona benzeyebilmek adına estetik ameliyatlar olmaya başladı. Ve bundan sonra neredeyse vücudunun her santimetresini değiştirdi.

İlgili Makaleler

Jennifer’da hastalık haline gelen, Kim Kardashian‘a benzemek için Kim’in çektirdiği çıplak çöl fotoğraf çekimlerinin aynısı çekim bile yaptırdı.

Bu uğurda ameliyatla önce dört kaburgasını çıkartan, daha sonra poposuna yaklaşık dört kilo yağ enjekte ettiren, 2 kez burun ameliyatı geçiren, yüzünü gerdiren ve daha birçok işlem yaptıran Jennifer, yaşadığı hiçbir şeyden pişman olmadığını ve yeni vücuduyla gurur duyduğunu belirtiyor.

Yaklaşık 4 kg yağ enjekte edilen popo operasyonu.

En son yüzü için bir estetik ameliyat yaptıran Pamplona, bu işlem için 30 bin dolar harcadığını söyledi.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Merhaba, siteye eksisözlükten geldim , vivo nex3 incelemek için. Fakat her haberde pomerian boo cinsi köpeğin site yönlendirmesi olan reklamı vardı ve bu gerçekten hiç hoşuma gitmedi. İnsanları hayvan \”satın almaya\” yönlendirmek veya özendirmek hoş değil. Sadece bunu söylemek için yazıyorum yorumumu. Ancak kaale alır mısınız bilmem, sadece vicdanınız varsa lütfen ne siz ne de başkasının yapmasına neden olmayın. Lütfen.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu