HaberlerListelerSağlık

Kilo Vermeye Çalışan İnsanların Seçtiği En Garip 10 Yol

Kim daha sağlıklı görünmek istemiyor? İnsanlar, hızlı hareket eden sağlık rejimleriyle bizi baştan çıkartan şeyler doğası gereği boşunadır. Ancak sağlık sorunları, özellikle de kolayca tedavi edilemeyenler insanları alışılmadık şekillerde yardım aramaya yönlendirebiliyor.

Kriyoterapiden HCG’ye kadar her şey kilo vermek için kullanılmıştır. Aslında, aşağıdaki yöntemlerin göstereceği gibi, mücadelede insanların birkaç kilo veya çok daha fazla kaybetmeyi denemediği bir şey var gibi görünüyor. Bazı yöntemler bilimsel çalışmalar ile kanıtlanırken, diğerleri sadece duyumlara dayanmaktadır. Bazı, sicim prosedürü gibi, sağduyuya dayanır: Eğer bir kişi midesi dolduğunda fiziksel olarak hissedebiliyorsa, yemeyi bırakacak ve kilo kaybedecektir. Çoğunlukla, madde üzerinde zihinle ilgilidir. 

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu