Kıbrıs Gece Hayatı ve Kıbrısta Gitmeniz Gereken Gece Kulüpleri

Kıbrıs Gece Hayatı ve Kıbrısta Gitmeniz Gereken Gece Kulüpleri

Ülkemizin hemen yanı başında yer alan Kıbrıs, dünyanın en güzel tatil yerlerinden birisi. Yaz döneminin ülkemizden daha uzun olduğu Kıbrıs’a gitmek için vizeye gerek yok. İnternetten bulabileceğiniz çok ucuz uçak biletleri ile erkenden bilet alarak tatilin keyfini çıkartabilirsiniz. Kıbrıs’a gittiğinizde misafir olacağınız otele gitmek için hava alanından otelinize kadar Kıbrıs transfer hizmeti kullanabilirsiniz. Transfer hizmeti alırken isterseniz önemli ve güzel yerleri gezebilir, isterseniz direk otelinize gidebilirsiniz.

Kıbrıs’ta gitmeniz gereken gece kulüpleri;

MİSS ME NİGHT CLUB

Kıbrıs gece hayatı deyince akla gelen ilk gece kulüplerinden birisi olan Miss Me Night Club, Lekoşa’da yer alıyor ve gece boyu aralıksız süren dans şovları, elit yapısıyla sizi memnun edeceğinden eminim.

Four Star Night Club

Kıbrıs Girne’de yer alan bu eğlence merkezi hava alanına 40 km uzaklıkta yer alıyor. 18 yaş sınırı olan gece kulübüne girdiğinize gözlerinizi kamaştıracak güzellikte dansçılarla karşılaşacaksınız.  Unutmadan söylemem gerekiyor mekan daha çok erkeklere hitap ediyor. Her parası olanın giremediği, girişte kişisel karizmaya da bakıldığını bu sebeple de çok elit bir yer olduğunu söyleyeyim.

White House Night Club

Adından da anlaşılacağı gibi her yeri beyaz bir mekan ile karşınıza çıkacak, biri eğer Kıbrıs gece kulübü nedir? diye sorarsa bunun cevabının yer alacağı gece kulübü White House Night Club bir eve benzeyen yapısıyla, yazları kapalı mekandan sıkılanlar için harika terasıyla ve neredeyse 24 saat süren dans gösterileriyle sizleri bekliyor. 

White House Night Club, Kıbrıs Mağusa şehrinin Mutluyaka bölgesinde hizmet veriyor.  Lefkoşa’ya 51, Girne’ye ise 48 km uzaklıkta.  Kime sorsanız söylerler diyebiliriz.

Kıbrıs’ta yer alan onlarca gece kulübünün içerisinden en hoşumuza giden 3 tanesini sizlerle paylaştık. Yavru vatan Kıbrıs’ta sadece otel, casino ve eşsiz kumsalların  yanında Kıbrıs’a özgü nefis lezzetlere de ev sahipliği yapıyor. Kıbrıs’a gittiğinizde eğlenmekten ve yüzmekten boşta kalan zamanlarda hellim peyniri kızartması, şeftali kebabı, Kıbrıs köftesi, şammali ve zülbiye tatlısı denenmesi gereken lezzetler arasında yer alıyor.  Dönüşte ülkemize göre çok daha ucuz olan içkilerden bir kaç şişe yanınıza almayı da unutmayın.

Exit mobile version