HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Keyifli Bir Tatil İçin Yanınızda Mutlaka Bulunması Gerekenler

Güneş Kremi

Öncelikle güneşin altında bol bol vakit geçireceğiniz için elbette güneş kreminizi unutmayın ve asla çantanızdan ayırmayın.

Güneş Gözlüğü

Evden çıkmadan en çabuk unutabildiğiniz, çıkar çıkmaz gözünüze güneş gelmesiyle en çabuk hatırlayacağınız bir nesne güneş gözlüğü. Ayrıca unuttuğunuz için en çok pişmanlık yaşayacağınız şey de aynı zamanda. Aman unutmayalım.

İlgili Makaleler

Şapka

“Aman ne olacak sanki” diyip en akla gelmeyen aksesuarlardan. Ama güneşin yakıcı sıcaklığının altında dolaşırken sizi çarpmasını önleyecek en önemli parça aynı zamanda.

Mayo/Bikini

Eğer deniz tatili yapacaksanız tabi ki bavulunuza ilk koyduğunuz şey mayonuz olmalı.

Pareo/Şal

Sahilde gezerken, voleybol oynarken mayonuzun üstüne giyebileceğiniz bir kaç parça bir şey almanız gerekir. Rahat rahat dolaşmak istediğiniz, üstünüze alabileceğiniz pratik sahil kıyafetlerini unutmayın.

Deniz Simidi/Kolluk

Eğer küçük çocuğunuzla birlikte tatile gidiyorsanız ve daha tam olarak yüzme bilmiyorlarsa rahat rahat denize ya da havuza girebilmeleri için yanınıza şişme simit ya da kolluk almanızda fayda var.

Belgeler

Tabi ki yola çıkarken asla unutmamanız gereken belgeler de var. Kimliğiniz, ehliyetiniz, yurtdışına gidiyorsanız pasaportunuz. Özel arabanızla gitmiyorsanız uçak, tren ya da otobüs biletiniz.

Müzik Listeniz

Ve tatilin esas başladığı yer, yolculuğa çıkışınız. Çoğu zaman da tatilin aslında en eğlenceli kısmı. Uzun yola çıkıyorsanız yolda dinlemek için en sevdiğiniz şarkılardan Fizy ile kolayca bir liste yapmayı unutmayın. Yol boyunca dinlemek için de bol bol gb lazım olacak tabi size. Bunun için de eğer lifecell’liyseniz strese girmenize hiç gerek yok. İyi yolculuklar!

https://twitter.com/lifecell/status/1005836424166375424

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu