HaberlerPolitika

Keşke Ülkemizde Daha Fazla Portakal Yetişse!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, toplu açılıştan ziyade siyaset yaparak meydanda toplananlara seslendi. FOX Ana Haber spikeri Fatih Portakal hakkında “Birileri çıkmış portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni” ifadelerini kullandı. Yaptığı açıklamanın yankıları sürerken sanat camiasından konuyla ilgili tek tepki gösteren ise komedyen Şahan Gökbakar oldu. Şahan Gökbakan instagram hesabından Portakal fotoğrafı ile paylaşım yaptı ve fotoğraın açıklamasına ise şunları ekledi; “Portakalın faydaları saymakla bitmez…Özellikle su soğuk gunlerde bagisiklik sistemimizi kuvvetlendirir ve vucudumuzu mikroplara karşı korur. Zengin bir vitamin kaynağıdır…Keşke ülkemizde daha fazla portakal yetiştirilebilse…”. Gökbakar siyasi tartışma platformuna girmek istemediğinden midir bilinmez paylaşımını yoruma kapattı.  

Portakal’lı  fotoğrafının ardından diğer narenciyelerden olan çilek, kivi ananas ve balkabağı fotoğraflarıda paylaştı. Cumhurbaşkanı’nın bu paylaşımlara nasıl tepki vereceği merak konusu. 

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu