TarihYaşam - insan

Keşke hiç doğmasalarmış diyebileceğimiz kadar kötü insanlar

Duyduğumuzda ya da izlediğimizde yok bu kadarını yapmış olamaz dediğimiz kötü insanlar, tarihten bugüne kadar her zaman vardı.

Duyduğumuzda ya da izlediğimizde yok bu kadarını yapmış olamaz dediğimiz kötü insanlar, tarihten bugüne kadar her zaman vardı. Bu içeriğimizde en kötü insanlar listesi yaptık.

1. Adolf Hitler

Adolf Hitler

Tarihin unutamayacağı acımasız diktatör Hitler, gaz odaları ve yahudilere yaptığı işkencelerle tarihe damgasını vurdu. Toplama kamplarında milyonlarca kişinin ölümüne sebep olmuştur.

2. John Wayne Gacy

John Wayne Gacy
Çoğu çocuk olmak üzere 33 cinayetten ve cinsel saldırıdan hapse atıldı. Evinin altında 26 ceset bulundu. “Palyaço Katil” olarak bir döneme damgasını vurdu.

3. Aileen Wuornos

Aileen Wuornos
7 adamı öldüren hayat kadını Aileen Wuornos, ilk cinayetinde kendisine tecavüz etmek isteyen bir müşterisini öldürmüş ardından 6 kişiyi daha öldürmüştür.

4. Neron

neron
Çılgın Roma imparatoru olarak tarihte yerini almıştır. Annesini, kardeşini ve karısını öldürdükten sonra Roma’yı ve halkını yaktırmıştır.

5. Ed Gein

ed gein
Birçok filme konu olan mezar hırsızı, işkenceci olarak tanımıştır. Kurbanlarının derilerini yüzüp, meme uçlarını keserdi.

6. Kanlı Kontes “Elizabeth Bathory”

Elizabeth Bathory
Yaşlanma korkusuna kapılan Elizabeth Bathory, genç kızların kanlarıyla banyo yapıp genç kalacağını düşünerek, 650 kızı öldürmüştür.

7. Dean Corll

Dean Corll
Şeker adam diye bilinen Dean Corll, yoksul çocuklara yaptığı yardımlarla biliniyordu. Özellikle erkek çocuklara yaptığı istismarla bilinen Dean Corll, 27 çocuğa işkence yaparak cinsel istismarda bulundu.

8. Karın Deşen Jack

karın deşen jack
Kurbanlarını öldürüp, boğazlarını kulaklarına kadar kesen, karınlarını ve cinsel organlarını deşen Jack’in kimliği hala bilinmemektedir.

9. Charles Manson

Charles Manson
Manson’ın bütün cinayetlerini verdiği emirlerle müritleri işlemiştir. Ünlü müzisyen ve söz yazarı olarak da bilinen Charles Manson, 40 kişiden fazla insanın ölümüne sebep olmuştur.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu