Faydalı BilgilerListeler

Keşke Dediğimiz Olaylar

1. Keşke Arkadaşıma Bu Şekilde Davranmasaydım

Image

Bazen iş stresi günlük koşuşturmalar derken sinir sistemiz  bozulabilir. Telaş içerisinde çevremizdeki eşimizi, dostumuzu kıracak cümleler kurabiliriz. Sonradan pişman olsakta olan olmuştur. Aramızda öyle kolay kolay düzelmez.Bu gibi durumlarda yoğun ve stresli bir gün geçiriyorsak mümkün olduğunca arkadaşlarımızla daha sakin bir dönemde  görüşürsek keşke demek durumunda kalmayız.

2. Keşke Fotoğraflarımı Yedekleseydim

Image

Bizim en güzel anlarımıza tanıklık eden tek şey şüphesiz ki fotograflarımızdır. Düğümüzde, doğum günümüzde tatile gittiğimiz dönemlerde o anıları canlı tutan tek tanık onlardır. Zaman zaman  fotograflarımızı açar bakarız. Böyle güzel anlarımızın olduğu telefonumuzun başına bir şey gelmesi yada yanlışlıkla fotografların silinmesi durumunda ah keşke yedekleseydim deriz. Bunun için ise çözümünüz lifebox gibi  uygulamaları indirerek bütün fotoğraflarınızı yedeklemek olabilir.

3. Keşke Tatile Oraya Gitmeseydim

Image

Bütün yıl çalışıp yoruluyoruz ve iyi bir tatili hak ediyoruz. Tatil yerleri seçerken internetten bulduğumuz bir otelin koşullarına bakarak gidiyoruz. 5 yıldızlı otel diye pansiyonlarada gidebiliyoruz. Böyle bir durum yaşadığımızda ilk cümlemiz  keşke buraya gelmeseydim oluyor. Hem paramızdan hem de iznimizden  harcamış oluruz. Böyle kötü bir deneyim yaşamamak  için tam olarak emin olmadığımız iyice araştırmadığımız bir oteli tercih etmemeliyiz.

4. Keşke O Filme Gitmeseydim

Image

Sinemaya gittiğimizde hangi filme gitsek diye kararsız kalırız. En sonunda bir filimde karar kılarız. Filimde beklediğimiz gibi değilse keşke o filme gitmeseydik deriz çünkü yaklaşık 2 saatimiz boşa gitmiştir. Bunun için filimler hakkında kısa bir araştırma yapmamız ve filme giden kişilerin yorumlarına göz gezdirmemiz yeterli olacaktır.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu