HaberlerPolitika

Kenan Sofuoğlu’ndan Şok Paylaşım, Hemen Sildi İşte O Fotoğraf


Ak Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu lüks arabasıyla meclise gelmesiyle çok konuşulmuştu. O dönem yaptığı açıklamada bu arabayı milletvekili olmadan önce aldığımı göstermek istedim demişti ancak yinede halkın vekiline yakışmadığı gibi tepkiler almıştı.

Ayrıca ‘Motorumun sesinden TBMM’ye geldiğimi anlayacaklar’ diyen Kenan Sofuoğlu, misafir araç ‘MA’ plakası ile içeri giriyor, lüks otomobilinin eşi Julia Looman Sofuoğlu üzerine kayıtlı olduğunu daha önce açıklamıştı. 

Geçtiğimiz günlerde ise kendisine ingilizce kartvizit bastırarak ‘Senatör’ yazdırmıştı. 


Son paylaşımı ise halkın vekiline yakışmayacak türden olduğu için yine oldukça tepki aldı, TBMM’deki odasında masasına ayaklarını uzatarak çektiği fotoğrafta karşısında duran iki kişiye de “Emirerlerim” yazarak fotoğraf paylaştı. 

Bir milletvekilinin toplumun göz önünde olduğu ve her hareketiyle örnek olması gerektiği gibi kamu malı olan Meclis ve içinde bulunan masaya ayaklarını uzatması nedeniyle tepki gösterilen Sofuoğlu, paylaşımı kısa süre içerisinde kaldırdı.

İşte o paylaşım:


pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu