HaberlerTV Yayınları

Kenan İmirzalıoğlu’nun Başrollerinde Yer Aldığı Fatih Dizisinin Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin fragmanları bir süredir Kanal D ekranlarında yayınlanmaktaydı. Fakat dizi ve dizinin oyuncuları hakkında çok fazla bir bilgi yer almıyordu.

En çok merak edilenlerden birisi ise Kenan İmirzalıoğlu‘nun haricinde kimlerin dizide yer aldığıydı. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin oyuncu kadrosu ise bugün açıklandı ve oyuncuları görenler dizinin kesin tutacağı hatta reytinglerde yayınlandığı günün zirvesine oturacağını belirttiler.  Salı günü yayınlanacak olan dizinin rakipleri arasında ise Ah Kalbim, Kadın, Sensiz Olmaz, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Ufak Tefek Cinayetler yer almakta. Bakalım onlar kaşısında ne derece başarılı olabilecek.

İlgili Makaleler

Hepsi bir birinden başarılı oyunculardan oluşan dizi kadrosu aşağıdaki gibi oluşmaktadır.

Dizi hakkında İlber Ortaylı’dan Fatih Sultan Mehmed Dizisi ve Kenan İmirzalıoğlu Yorumu‘nu da okuyabilirsiniz.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Dizide, Baş rollerde Kenan İmirzalıoğlu oynarken onun yanında Gürkan Uygun, Büşra Develi, Hazal Filiz Küçükköse, Funda Eryiğit, Sedef Avcı, Ertan Saban, İsmail Demirci, Atsız Karaduman, Burak Tamdoğan, Meral Çetinkaya, Altan Erkekli, İdil Fırat, Toprak Sağlam, Kaan Çakır, Serdar Orçin, Yavuz Sepetçi, Leyla Tanlar, Mert Yazıcıoğlu ve Çetin Tekindor rol alıyor.

Mehmed bir cihan fatihi ne zaman basliyor

Merakla beklenen dizi 13 Mart 2018 tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu