HaberlerListelerÜnlüler

Kelime Oyunu Yarışmasına Katılan Yıldız Tilbe, Güne Damga Vurdu!

Teve 2 ekranlarından Ali İhsan Varol’un sunduğu Kelime Oyunu yarışmasının 400. özel bölümünde yarışmacı olarak sanat dünyasının renkli ismi Yıldız Tilbe katıldı.

Yıllardır en sevilen yarışmalardan birisi haline gelen ve tamamen bilgiye dayalı yarışmada 400. programa özel bir bölüm yapıldı ve programa Yıldız Tilbe yarışmacı olarak katıldı.  Daha önce sosyal medyada yaptığı paylaşımda Kelime Oyunu yarışmasına katılmak istediğini söylemişti. Bu duruma kayıtsız kalamayan yarışma ekibi ünlü sanatçıyı yarışmaya davet ettiler. 

Türkiye’nin en renkli kişiliklerinden birisi olan Yıldız Tilbe, sorulan sorulara verdiği cevaplarla hemde soru aralarında söylediği şarkılarla güne neşe kattı. Asıl önemli olan ise Yıldız Tilbe yarışmada aldığı 9400 puanla yarışmayı birinci sırada tamamladı. Bu başarısı herkesi şaşırtmaya yetti.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu