HaberlerTürkiye

Kazancının Aylık Faiz Getirisi Bile 175 Bin TL

Milli Piyango’nun 2018 yıl başı özel çekişinde şimdiye kadar ki en büyük ikramiye olan 61 milyon TL çeyrek bilete çıkarak 4 kişi zengin etmişti. Bu biletleri alan kişiler Ordu, İstanbul, Antalya ve KKTC’den biletleri almışlardı.

Antalya’da satılan ve şanslı numaralara sahip olan biletin sahibi ortaya çıktı.  Antalya Şarampol Kavşağı’nda seyyar olarak milli piyango bileti satan Havva – Orhan Kostakoğlu çiftinden bileti alan tahihli gencin ismi 25 yaşındaki Murat Tokmak, kendisi bir ilaç firmasında kurye olarak 1800 TL maaşlı çalışan şanslı talihli, salı günü Ankara’da yer alan Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü‘ne giderek ikramiyesini tahsil etti. 

Yaklaşık 6 yıldır motokurye olarak çalışan Murat Toprak, tahsil ettiği parayı bir bankada, ailesinden birinin adına yatırdı. Yapılan hesaba göre paranın aylık faizinin bile 175 bin TL olduğu açıklandı.

Büyük ikramiye çıkan şanslı gencin 3 gün izin aldığı ve daha sonra iş yeri sahiplerine işine geri dönüp çalışacağını belirttiğini de söylemek isterim.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu