ListelerYaşam - insan

Kat Kat Saç Kesim Modelleri

Saçının kesiminden sıkıldıysan farklı bir alternatif seçenek arıyorsan katlı saç kesim modelleri deneyebilirsiniz. Bu konuda bütün detaylar yazımızda.

Düz saç kesiminden sıkılıp, değişiklik yapmak isteyenler için iyi bir alternatif seçenek olan kat kat saç modelleri, kat verme şekline bağlı olarak farklı stillere ayrılabiliyor. Katlı saç kesim modelleri arasından yüz şeklinize en uygun olanı, ne şekilde kullanmanız gerektiğine gelin birlikte bakalım.

V Şeklinde Katlı Saç Kesimi

Kat kat saç modelleri arasından en bilindik olanı V şeklinde inen saç modeli diyebiliriz. Hemen hemen bütün kadınlar hayatının bir döneminde bu saç modelini tercih etmiştir. Saçlarınızı açık bırakmaktan ziyade bu saç modelinde toplarsanız çok daha yakıştığını görebilirsiniz.

Özellikle gür ve sık saçlı kadınlar ara makas attırarak, bu saç modelini tercih edebiliyorlar.

Keskin bir v şekli istemeyenlerdenseniz hafif bir ovallik de tercih edebilirsiniz. Ön taraflarını kısa kestirmek istemeyen uzun saçlı kadınlar ise omuz hizasından saç bitişine kadar kat attırmayı da tercih edebilirler. Bu şekilde kırıklarınızı aldırarak saçlarınızı daha sağlıklı bir görünüme de ulaştırabilirsiniz.

Dağınık Kat Kat Saç Kesim

Dağınık Kat Kat Saç Kesim

Her sabah uyandığınızda zamanını uzun süre saçlarına şekil vermek için harcayanlardan değilseniz bu saç modeli tam sizlere göre. Dağınık bir stil olması sebebiyle havalı ve zaman kazandıran bir saç modeli diyebiliriz.

Katlı saç modellerinin yanı sıra bir çok farklı saç modellerinden saç renklerine, saç bakımından cilt bakımına bir çok yazılarımızın yer aldığı kategoriye bakmak için tıklayabilirsiniz.

Orta Boy Katlı Saç Kesimi

Orta Boy Katlı Saç Kesimi

Düz orta boy saç şekline sahipseniz katlı saçlarınız etrafınızdaki kişiler tarafından daha fazla fark edilecektir. Özellikle doğal duran saç renginiz varsa katlı kesim ayrı bir hava kazandıracaktır.

Bele kadar uzanan saçların modası artık oldukça geride kaldı. Omuz üstü veya omuzların bir tık aşağısına uzanan saç modelleri ise popüler hale geldi. Pandemi sürecinde sık sık kuaför gezmek istemiyorsanız bir tık omuz hizasında kestirerek, dağınık ve canlı görünen saçlarınızı savurabilirsiniz.

Düğün, magazin, saç, tesettür, kombin kategorilerinde yazılarımızın yer aldığı adrese ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://kadinev.com/

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu