HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Kaş Aldırmayı Reddeden Tek Kaş Güzeli Mankenin Fotoğrafları

Sophia Hadjipanteli isimli mankenin kaşlarını almaması ve ortalarda tek kaş manken olarak gezmesinin kaynağında basit bir protesto var diyebiliriz. Mankenlere magazin programları, dergiler ve internet bloglarında mankenlerin kaşını, bıyığını ve suratındaki bütün tüyleri almaları adeta bir talimat olarak veriliyor ve Sophia Hadjipanteli’de bu durumu protesto etmek için kesinlikle kaşlarını inceltmeyeceğini aynı zamanda ortasını da almayacağını söylüyor.

Öğrenciliğin yanında mankenlikte yapan Sophia, kendi fotoğraflarını instagram hesabında paylaşmaya başladıktan sonra dünyanın bir çok yerinde tanınmaya başladı ve ünlü fotoğrafçılar onun fotoğrafları çekmek için sıraya girdi diyebiliriz.

Takipçilerine cımbızı atmanın zamanı gelmedi mi diye de soran mankenin bu dediğin kaç bayanın yapacağını veya yapmaya çalışacağını düşünmek bile istemiyorum. Zira 100000 kişide 1 kişi belki.

İşte dünyanın tek kalın ve tek kaşlı mankenine ait fotoğrafları.


pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu