İlginç BilgilerKomedi - EğlenceListeler

Karadenizli olmayanların anlayamayacağı türden şeyler

Vakit nakittir.

Karadenizli olmayanın anlayamayacağı şeylerden biri hızlı konuşmanın hayatımıza kazandırdığı zaman tasarrufudur. Kelimelerin ardı ardına cümle kurmaya gereksinim duymadan sıralanmasıyla oluşan bir Karadenizli konuşmasını anlamanız için özellikle yüklemi bulmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak çok konsantre olsanız bile bulamayabilirsiniz. Çünkü bir Karadenizli her zaman yüklem kullanmayabilir, bunun yerine “Da” ekini duyduğunuzda yüklem bulmuş gibi sevinmelisiniz. Çünkü yüklem etkisi ancak “Da” ile mümkün olabilir.

Muhabbettin keyiflisi demli çay ile mümkündür.

Muhabbettin keyiflisi demli çay ile mümkündür.

Çaysız muhabbetin olamayacağını anlayamayan kişi, eşittir Karadenizli olmayan kişidir. Çay kaşığının sesini duymuyorsanız kuru kuru bir sohbet içindesiniz, kaçamıyorsanız sıkıntıdan patlamanız mümkün hale geliyor. Gerçek bir muhabbet, koyu bir muhabbet istiyorsanız çay kaşığının sesini duymanız gerekiyor.

İlgili Makaleler

Hızlı yaşamak için Karadeniz nüfusuna geçmek şarttır.

Hızlı yaşadığı sanan genç arkadaşlar, eğer Karadeniz bölgesinde yer alıyorsa şaşırmayabiliriz. Ancak diğer arkadaşlar yani hızlı yaşadığını iddia eden gençler varsa bir Karadeniz’i görmeniz gerektiğini düşünüyoruz. İşlerinin hızlı halledilmesini isteyen Karadenizlilerin bekleme esnasındaki hareketlerini takip ederek onları tanıyabilirsiniz. Özellikle oturduğu yerde ayağını sallamak, bekleme salonunda volta atmak, veznede yüksek sesle konuşmak adetleri Karadenizli sevimli ve hızlı yaşayan, kesinlikle en az 60 yaşına kadar genç sayılan harikulade insanların olduğunun işaretlerini veriyor.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu