EDİTÖR BAŞVURU
HaberlerÜnlüler

Kanseri yenen Yılmaz Morgül, kaslı vücuduyla görenleri şaşırttı

Ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül, tatilinden paylaştığı kaslı fotoğrafıyla görenleri şaşırtmayı başardı.

Tatilini Çeşme’de geçiren Yılmaz Morgül, sık sık tatil fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyor. Son paylaşımında ise fotoğrafına en iyi vücudun kendisinden olduğunu söyleyerek iddialı bir söylemde bulundu.

Katıldığı yarışma programında oldukça fazla zayıflayan Yılmaz Morgül’e, bir süre sonrada kanser teşhisi konmuştu. Kanserle mücadelesini kazanan ünlü sanatçı kendsini spora adadı ve adeta bambaşka birisi haline geldi.

Kanseri yenen Yılmaz Morgül, kaslı vücuduyla görenleri şaşırttı

SANAT DÜNYASININ EN İYİ VÜCUDU BENDE

Sanat dünyasında en iyi vücüdun kendisinde olduğunu iddia eden sanatçı, bunu düzenli spor yapması, sağlılık yiyeceklerle belenmesi ve insan detoksu yapmasına borçlu olduğunu belirtti.

Kanserle mücadelesini kazandıktan sonra kendisini öncekinden dah açok sevdiğini ve aynı zamanda onu üzen insanların hepsini hayatından çıkarttarak düzenli bir insan detoksu yaptığını söyledi. Aynı zamanda sürekli yaptığı terapiler ve dualarla yaşını 21’e sabitlemiş. Yeni mottosu ise iyilik yap dua al şekinde olduğunu ifade ediyor.

SANAT DÜNYASININ EN İYİ VÜCUDU BENDE
yılmaz morgül

İlginiz Çekebilir

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu