HaberlerTV Yayınları

Kanal D’nin İddiali Yapımı Final Bile Yapamadan Kaldırıldı

Sezon başında bir birinden iddialı dizilerle yayına başlayan Kana D, yayınladığı dizilerin neredeyse tamamında reytinglere yenik düştü. Daha sonra ardı ardına dizilerini yayından kaldırırken, bir yandan da yeni ve güçlü yapımlarla seyirci çekmeye çalışmıştı. Bu dizilerin arasına son olarak Gülizar dizisi de eklendi.

Çağan Irmak‘ın yönettiği Gülizar dizisinde başrol olarak başarılı oyuncu  Farah Zeynep Abdullah, Ebru Cündübeyoğlu ile beraber Berkay Ateş yer almıştı. Fakat dizinin yayınlanan ilk bölümü reyting sıralamasında üst sırada olurken, sonraki bölümler aynı başarıyı yakalayamadı ve hızlı bir düşüş meydana geldi.

İlgili Makaleler

Bu düşüşten rahatsız olan Kanal D yönetimi, dizinin bu hafta final yapacağını duyurmuştu. Cumartesi akşamı Gülizar final bölümü yayınlanması beklenirken açıklanan yayın akışında diziye yer verilmemesi diziye final bile yaptırılmadan kaldırıldı yorumlarına sebebiyet verdi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu