HaberlerTV Yayınları

Kanal D 3 Dizinin Birden Fişini Çekmeye Hazırlanıyor

Bu sezon büyük umutlarla yayınladığı neredeyse bütün dizilerde hüsran yaşayan Kanal D’de dizi kıyımına devam ediyor. Büyük ihtimalle gereken reytingleri bir türlü alamayan Mehmed Bir Cİhan Fatihi, Vatanım Sensin ve Siyah Beyaz Aşk dizilerinin hepsi bu sezon final yapacak.

YENİ DİZİ MEHMED BİR CİHAN FATİHİ’NE ERKEN FİNAL

İlgili Makaleler

Kanal D ekranlarında dev bir bütçeyle çekilen en büyük prodüksiyonlu dönem dizisi olan Mehmed Bir Cihan Fatihi, reytinglerde istenilen  başarıyı bir türlü yakalayamadı. Alınan bilgilere göre yüksek bütçeli dizinin önümüzdeki kısa bir süre içerisinde final yapması bekleniyor.

VATANIM SENSİN KESİN FİNALE KOŞUYOR

Özellikle ilk sezonunda büyük bir beğeni ile takip edilen ve reyting sıralamasında üst sıralarda olan Vatanım Sensin dizisi de bu sezon final yapacak. Olay örgüsü ve sıkı oyuncu kadrosu ile izleyenleri ekran başına bağlayan dizi için “Son günlerini yaşıyor” desek yeridir.

SİYAH BEYAZ AŞK DA LİSTEDE

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay gibi yıldızların yer aldığı Siyah Beyaz Aşk dizisi de son dönem reyting kurbanı oldu. İstenilen patlamayı bir türlü yapamayan dizinin bu sezonun bitişiyle final yapması bekleniyor.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu