DiğerHaberler

Kampanyalı A101 Ürünleri

Türkiye'nin bütün şehirlerinde birden fazla mağazası ile müşterilerine hizmet sunan A 101’ in bu kadar sık aralıklarla her yerde açılabilmesinin birçok sebebi bulunuyor. Bunlardan en önemlisi ürün çeşitliliği ve bu çeşitliliği indirimli fiyatlara susmasıdır.

Farklı indirimleri ile müşterilerinin takip alanında kalan A 101’ i takip etmek çok kolay oluyor. Çünkü gerek her yerde bulabileceğimiz broşürleri gerek televizyon reklamları gerekse de https://www.a101.com.tr/ana-sayfa yayınladığı Kampanyalı A101 Ürünleri indirim katalogları sayesinde tüm yaptığı indirimlerden kolaylıkla haberimiz olabiliyor. İndirimler ve avantajları ile oldukça popüler olan mağaza, özellikle her hafta Perşembe günleri çok farklı ürünlerde oldukça fazla kampanya yapıyor. Örneğin; kendi mağazasından çok daha fazla ücret verip alabileceğiniz bir televizyonu ya da cep telefonunu A 101 in Perşembe indirimleri sayesinde bütçemizi sarsmadan alabiliyoruz. Bunun dışında bayramlar, babalar ya da anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde hatta yaz tatili için bile ekstra ürünleri daha indirimli fiyatlara bulabiliyoruz. Her hafta yapacağı indirimleri güncelleyerek web sitesinde yayınlayan A 101 broşürlerinde ne marka ve hangi ürün ne kadara satılıyor ya da başka hangi kampanyaların olduğunu kolay bir şekilde görebiliyoruz. Örneğin; bu hafta bir üründen iki tane aldığımızda yüzde elli indirimli fiyata geleceğini internet sitelerinden öğrenebiliyoruz. Ayrıca indirimlerin bazılarının bir hafta bazılarının daha uzun süre devam edeceğini de görebildiğimizden takip etmemiz oldukça kolay hale geliyor.

Bu tür indirimlerin dışında bir de belli bir miktarın üzerinde alışveriş yaptığımızda kasada bize bildirilen indirimli ürünlerden istersek satın alabiliyoruz. Birçok yerde ne olduğu paylaşılan indirimli ürünler ile ilgili yeterli bilgi sahibi olabiliyoruz. Sınırlı sayıda getirdiği ürünlere ulaşmak için müşterileri özellikle Perşembe günleri mağaza açılmadan önünde kuyruk oluşturuyor.  Bir üründen çok fazla sayıda gelmediği için sıkı bir şekilde takip etmemiz ihtiyaçlarımızı karşılaşmamız açısından son derece faydalıdır. İstisnasız her türlü alışveriş ihtiyacımızı bulabileceğimiz A 101 mağazaları bir de Kampanyalı A101 Ürünleri ve kampanya gibi olanaklar sağladığı için gördüğü talep her geçen gün hızla artıyor.

İlgili Makaleler

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu