Faydalı BilgilerListeler

Kalite ve Güvenin Adresi: Özel Altus Servis

Altus, yerli bir marka olduğu ve kalitesi ile diğer dünya devi markalarla yarışabildiği için ülkemizde en fazla tercih edilen beyaz eşya markalarından biridir. Beyaz eşyalar arasında en fazla arızalanan ürünün çamaşır makinesi olduğunu görüyoruz. Bunun nedeni ise diğerlerine göre çok daha fazla oynar parçalarının olmasıdır. Yani diğer beyaz eşya ürünler artık dijitalleşmeye başlamasına rağmen çamaşır makineleri hala mekaniktir. Fakat Altus markasının bir diğer avantajı da yedek parçalarının kolay bulunması ve yaygın bir teknik servis ağının olmasıdır. 

Teknik servislerin yaygın olması bir anlamda kafa karıştırıcı da olabiliyor. Kullanıcılar hangi servisi arayacağına, hangisinin daha kaliteli hizmet verdiğine emin olamıyor. Eğer İzmir’de ikamet ediyorsanız bu sizin için problem olmayacaktır. Çağrı merkezini arayarak şehrin en kaliteli teknik servisine ulaşabilirsiniz. Üstelik bu servis İstanbul’un hemen her yerine hizmet veriyor. 

Bu Altus Servis İstanbul’un her yerinde uzun yıllardır hizmet veren ve deneyimli, eğitimli ekiplerden oluşan bir servis. Bu nedenle en çok tercih edilen servis olarak adından söz ettiriyor. 

Bu Altus servisi yapmış olduğu tamir ve bakım onarımlarına olan güvenini müşterilerine ispatlamak için 1 yıllık garanti veriyor. Bu garanti hem işçilik, hem de değişen parçalar için geçerli. Kısacası Altus marka herhangi bir beyaz eşyanız bozulduğunda yapmanız gereken ilk şey websitesindeki yer alan numaradan çağrı merkezini arayarak servisi eve çağırmak olacaktır.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu