HaberlerTürkiye

Kalede Sefie Çekilen Adam Düşerek Hayatını Kaybetti

Milliyet

Doğum günün arkadaşıyla birlikte gittiği tarihi Şanlıurfa kalesinde kutlayan Halil Dağ isimli kişi, burada sefie çekmek istediği sırada dengesini kaybederek kaleden aşağı düşerek hayatını kaybetti. Halil Dağ’ın kaleden düşme anları ise güvenlik kameralarına yansıdı.

2018’in ilk gününde yaşanan olayda, Şalıurfa’da telefon dükkanı işletmecisi 38 yaşındaki Halil Dağ, doğum günü için il dışından gelen arkadaşlarıyla birlikte tarihi urfa kalesine çıktı. Burada arkadaşlarına kaleyi gezdirirken, iddialara göre doğum günü selfiesi çekmek istedi ve uçurum kenarındaki bir kayanın üzerine çıktı. Arkasında yer alan balıklıgöl manzarasını da kadraja almak isterken dengesini kaybederek 20 metre yüksekliğinden yere düştü. 

Ağır yaralı olarak ambulansla Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan 8 çocuk babası Dağ, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olayla ilgili araştırmalar devam ediyor.

Kalede Selfie Çeken Adamın Düşme Anı Kamerada

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu