Komedi - EğlenceListeler

Kahkaha Garantili Twitter’de Bu Hafta Yapılan En Komik Paylaşımlar

Sosyal medya dediğimiz milyarların yer aldığı ve bu platformlarda yer alan herkesin kendine göre paylaşımlar yaptığı, görüşlerini belirttiği bir yer. Ülkemizde ise bu durum dünya genelinden biraz daha farklı oluyor, çünkü iş eğlence ve komedi olunca Türk insanının dünyanın geri kalanından ne kadar fazla yaratıcı olduğunu bilmeyen yoktur.

Özellikle Twitter üzerinde yapılan paylaşımlarda, kullanıcıların kendinden örnekler vermesi, bir çok farklı benzetmelerin yer alması nedeniyle okurken ne kadar kendinizi tutarsanız tutun bir tebessüm geliyor insana. Hatta bazı paylaşımlar ise fenomen haline gelmiş vaziyette diyebilirim.

Hal böyle olunca geçtiğimiz hafta içerisinde atılan en komik Tweetleri sizler için bir araya getirdik. Bunların neredeyse hepsi gülme garantilidir. 

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu