Kimdir?Listeler

Kahin Vanga Kimdir? Akıl Almaz Kehanetleri

Asıl adı Vangeliya Pandeva olan kahin Vanga 31 Ocak 1911’de Makedonya topraklarında Dünyaya geldi ve dünya tarihinde bir çok olayı önceden bildi.

1996 yılında hayatını kayıp eden baba lakaplı kahin Vanga görme engellidir ve kehanetleriyle ün salmış bir insandır ve bu kehanetlerin %80 yakın bir kısmının doğru çıktığı belirlenmiştir bu kehanetlere nasıl ve ne şekilde vardığı yıllardır bir sır perdesi altındadır değişik psikoloji yapısı ve cin ve perilerden haber aldığı en çok inanılan teoriler arasındadır.

Asıl adı Vangeliya Pandeva olan kahin Vanga 31 Ocak 1911’de Makedonya topraklarında Dünyaya geldi.

Kahin Vanga Kimdir

Görme yeteneğini nasıl kayıp ettiğine konusunda 2 yaygın inanış vardır.Kimilerine göre 16 yaşındayken köyünde çıkan bir fırtınada gözlerini kayıp ettiğini söyler,kimilerine göreysede köyünde olan sel baskını sonrasında öldü sanılan Vanga’nın günler sonra toprak altından çıkması ve gözlerinin toprak dolarak görme yeteneğine son verdiğini iddia eder.

İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi lideri Adolf Hitler tarafından bizzat ziyaret edilen, Rus gizli servisi KGB’nin bile tavsiyeler aldığı Baba Vanga, 1996 yılında 84 yaşında vefat etti.

Baba Vanga Gerçekleşen kehanetleri şunlardır:

-“Amerika’nın 44′üncü başkanı siyah olacak. Siyahi liderin gelmesinden kısa süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek, dünyaya barış değil, felaket getirecek.

-“Kursk su altında kalacak ” (118 Rus askerinin öldüğü denizaltının adı)

-“İki çelik kuş kulelere çarpacak, gökyüzü aydınlanacak” (11 Eylül saldırıları)

-“2018 yılında Dünyanın yeni hakimi Çin olacak”

Baba Vanga Gerçekleşen kehanetleri

Peki ya gelecekte ne olacak

-“2043 yılında Müslüman bir devlet Avrupa’ya hükmedecek”

-“2046 yılında Hastalıklı her organın yerine yenisi yapılacak”

-“2076 yılında Bütün dünyada sınıfsız bir komünizm sistemi yerleşecek”

-“2097 yılında Kimse yaşlanmayacak”

-“2167 yılında Yeni bir din gelecek”

-“2304 yılında Ay’ın tüm sırları çözülecek”

-“3797 yılında Dünyanın sonu gelecek. İnsanoğlu başka bir gezegene göçecek ve yeni bir hayat başlayacak”

Baba lakabı takılmasına rağmen Vanga kadındır. Gelecek kehanetleri ne kadarının doğru çıkıp çıkmayacağını zaman gösterecek.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu