EDİTÖR BAŞVURU
İlginç BilgilerListelerYaşam - insan

Kadınların Tayt Giymesi İçin 16 Neden

Kadınlar Neden Tayt Giyer? Kış aylarına girdikten sonra kadınların vazgeçilmez giysisi olan taytlar da artık alışveriş merkezlerinde yerini aldı. Bir çok bayanın tercih etmiş olduğu bu taytlar neden bu kadar çok tercih ediliyor. Kadınlar neden tayt giyer sorunun cevabını sizler için araştırdık. İşte madde madde kadınlar neden tayt giyer sorunun cevabı…

Kadınlar Neden Tayt Giyer?

1.Kendinizi şişman hissettiğinizde sizi zayıf ve rahat hissettirir.

2.Taytı her ortamda giyebilirsin. Topuklu ayakkabı ile kombin haline gelmiş herhangi bir kıyafet akşam dışarı çıkmak ve arkadaşlarınız ile partiye gitmek için rahatlıkla giyebilirsiniz.

3.Mükemmel bir seyahat kıyafetidir. Tayt seyahat eden bayanlar için harika bir giysidir. İstediğiniz şekilde rahat hareket edebilir ve rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Ancak kot pantolon veya mini etek için bu durum geçerli değildir.

4. Spora gittiğiniz zaman giyip oradan da arkadaşlarınız ile takılmaya gidebilirsiniz. Tüm yapmanız gereken sadece ayakkabınızı değiştirmek ve üzerinize bir hırka almaktır.

5. Dolabınızda fazla yer kaplamaz. Dolabınızdaki diğer kıyafetler gibi gereksiz yer kaplamazlar ve hemen hemen her şey ile kombin oluşturabilirsiniz.

6. Çok pahalı değillerdir. Aldığınız diğer kıyafetler ve onları tamamlamak için aldığınız başka şeylere ödenecek paranın çok daha azına alabilirsiniz ve inanın daha kullanışlıdır.

7. Ne kadar yemek yerseniz yiyin pantolon düğmesini düşünmenize gerek yoktur. Elastik olduğu için sıkıntı yoktur.

8. Sizi atletik gösterir aylardır spor salonuna adım atmamış olsanız bile. Herkes spor yaptığınızı düşünür. Çünkü tayt kalçalarınızı şekle sokmaktadır. Kahvaltıda yarım ekmek yediğiniz akıllarının ucuna bile getirmezler.

kadinlar neden tayt giyer

 

Aynı taytı defalarca giyebilirsiniz

9. Aynı taytı 1 hafta içinde birkaç kez giyersiniz ama kimse bunun farkına bile varmaz. İnanın dikkat etmezler bile.

10. Çizme yada bot giydiğinizde kesinlikle sorun yaratmazlar. Kimse deri çizmenin içerisine kot pantolonu sokuşturmaya çalışmakla uğraşmasın. Tayt sıkıntı yaratmaz ve kırışma problemi de yoktur.

11. Çok yorgunken bile kıyafetleriniz ile uyuyabilirsiniz. Bir parti sonrasında kot pantolon veya bir elbise ile uyanmak iğrenç hissettirir. Ancak tayt giydiyseniz uykuya hazırsınız demektir

12. Çok fonksiyonludur. Hemen hemen her hava koşulunda rahatlıkla giyebilirsiniz. Özellikle kız yurtlarında, spor kıyafeti olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

13. Eşofman olarak da kullanmanız mümkündür. Taytlar elastik pantolonlar olarak toplumda kabul görmüştür.

14. Hatta pantolon olup olmadıklarını tartışmak bile eğlencelidir. Onlar pantolon kadar kabul görmüş kıyafetler de diyebiliriz.

16. Üç kilo vermek mi istiyorsun? Yüksek belli bir tayt giyebilirsiniz. Yüksek belli tayt giydiğiniz zaman daha ince görünürsünüz

Kadınların Tayt Giymesi İçin 16 Neden

İlginiz Çekebilir

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu