İlginç BilgilerListeler

Kadınlara Erkeklerle İlgili Tüyolar

Erkekler ve kadınlar kişilik itibariyle birbirinden farklıdır. Dolayısıyla duygularını da farklı olarak dışa vururlar. Bu farklılıklar bazı ilişkilerde bir felaket dönüşeceği gibi bazen de olumlu yönde çıkışlara neden olabilmektedir. Bu nedenle de bir ilişkinin sağlam temellerde oluşması o ilişkinin genel sağlığı içinde oldukça önemlidir. her iki tarafta ilişkinin çözümlenmesi için erkekler şöyle kadınlar böyle  tabirini kullanırlar. Bizde bu yazımızda Lafmacun ekibi olarak kadınların erkekler hakkında bilmeleri gereken önemli tüyolara yer vermek istedik.

erkekler Güvenmek ve Güvenilmek

Güvenmek ve Güvenilmek

Erkekler için önemli olan konu erkeksi olma takıntısıdır. Yani bilerek ya da bilinçsiz bir şekilde sürekli olarak kendilerini değerlendirirler. Özellikle evli eşler kadınları tarafından güvenilmeye önem veririler aksi durumda ise kendilerini başarısız olarak görürler. Bu durum ilişkinin ilerleyen süresi içerisinde eşlerinde birbirinden soğumasına ve iletişimin kopmasına neden olacaktır.

Duygularını İçlerine Atarlar

Erkekler kadınlar gibi değildir. Onlar için her şey ortadadır. Bu nedenle de duygularını gizlemek onlar için yaşamsal bir öneme sahiptir. Eğer ki eşiniz sizde duygularını açıkça göstermiyorsa o onun duygusuz olduğu anlamına gelmeyecektir. Başarısızlıkları durumunda kırılgan olurlar ve kendilerini utanılacak bir duruma düşmüş hissederler.

Kontrolün Kendilerinde Olmasını İsterler

Erkekler için kontrol önemlidir. Bu nedenle de kendi hayatlarıyla ilgili olduğu gibi evliliklerinin de kendi hâkimiyetinde olmasını isterler. Kadınlar ise sürekli olarak onları değiştirme ve kafasına göre şekillendirmeyi tercih ederler. Bu nedenle de karşısındakine talimat verir gibi görünürler. Aslında bu oldukça yanlıştır. Erkeğe yumuşak bir dille ihtiyacı olduğunu belirttiklerinde daha fazla etkisini göreceklerdir.

Sözleri Değil, Eylemi Tercih Ederler

Erkeklerin hemen hemen hepsi eşlerine açıklama yapmak yerine eyleme geçmeyi tercih ederler. Kadınlar sözcükleri kullanmakta daha ustadırlar bu nedenle de onları dinleyerek onların düşüncelerini değerlendirmek önemlidir.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu