Faydalı BilgilerListeler

Kadınlara ait haberlere tek tıkla erişin!

Teknolojinin gelişmesi kuşkusuz en çok kadınları mutlu etmiştir. Kadınlarımızın internet üzerindeki inanılmaz aktiflikleri ve birçok başarılı projenin arkasında kadınları görmek bizleri sözde erkek egemen toplumda onurlandırıyor / gururlandırıyor.

Özellikle başarılı blog sitelerinde, kaliteli yemek sitelerinde, gelişen teknolojiye ait yeniliklerde, pazarlama ve yeniden pazarlama alanında başarılı kadınları görmek insanı inanılmaz mutlu ediyor. 

Kuşkusuz teknoloji ile birlikte herkesin kendine ait dünyayı direkt olarak internete aktarabilmesi, aradaki bariyerlerin kaldırılması açısından oldukça önemliydi. Biz, kadınların başarabildiklerini görünce ne kadar da başarısız olduğumuzu ( erkekler olarak ) daha iyi anlayabiliyoruz.

Bugün bir anne, evinde bebeğine bakarken internet dünyasındaki müthiş dataya olağanüstü etkiler yapabiliyor. Öyle ki kadınlara özel sitelerde birbirlerine ettikleri yardımları görünce insanın içini huzur kaplıyor. Artık herkes, deneyimlerini aktarabilmek için internetin o eşsiz gücünü kullanıyor. Yaşadığınız bir sorunu, gördüğünüz bir rüyayı, hiç kimsenin başına gelmez dediğiniz bir deneyimi başkasının çok daha önceden yaşayıp internete aktarmış olması sizlere de garip gelmiyor mu?

Kadın sitesi furyası aslında internetin gücün artıran bir gelişim oldu, takdir edersiniz ki bu güç, herkese fayda sağlayan bir veri bütününü oluşturuyor. Kadın adını internete altın harflerle yazdırırken nelere önem verdiler hep birlikte inceleyelim.

  • Gündelik hayatında inanılmaz yardımcı oldular
  • Yaratıcılıklarıyla hayatımıza renk kattılar
  • Çözülemeyen birçok sorunu çözdüler
  • İnternette dolaşan diğer kadınlar hakkında bize her türlü bilgiyi verdiler ( özellikle pazarlamacılar için ideal )
  • Online alışverişin yüzdelik bölümünün yoğun kısmını oluşturmaya başladılar. ( birçok erkek henüz internetten hiç alışveriş deneyimi yaşamamışken, en ücra köşedeki kadınlar yıllardır online alışveriş yapıyorlar )

Kadın haberleri web sitesi aracılığıyla var olan kadına ait tüm bilgileri derlenmiş şekilde internet ortamında görebilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu