ListelerYaşam - insan
Trend

Kadınlar erkeklerden ne ister 7 maddede anlatmaya çalıştık :)

Saygı, değer, dürüstlük ve biraz romantizm… Bir kadın erkekten ne isteyebilir ki. Demek yerine bakalım neler istiyorlarmış. Kadınlar ne ister bakalım.

Kadınlar ne ister aslında cevabı olmayan olsa da cevabın sonu olmayan bir soru. Özetle saygı, değer, dürüstlük ve biraz romantizm… Bir kadın erkekten ne isteyebilir ki. Demek yerine bakalım neler istiyorlarmış.

Dürüstlük

Dürüstlük, uzun soluklu bir ilişkinin köşe taşıdır. Yani olmazsa olmaz kadınlar kendilerine yalan söylenmesinden, kandırılmaktan, aptal yerine konmaktan hoşlanmaz ki zaten erkeklerinde bunlardan hoşlanmadığı gün gibi ortada. Bu yüzden dolayı iki taraf da birbirine duymak istediği doğru şeyleri söylemeleri gerekmektedir.

dürüstlük

Güven

Dürüstlük kadar önemli olan bir başka köşenin taşıdır güven. Her konuda size güvenmeyen sizden kanıtlar, deliller ve yaptıklarınızla ilgili ispatlar isteyen biriye birlik olmak istemezsiniz diye tahmin ediyorum. İşte kadınlar içinde olay tam bu şekilde. Sağlam bir ilişki içi olmazsa olmazdır karşılıklı güven. Ancak o bana güveniyor nasıl olsa diyerek arkasından işler çevirip onun güvenini kullanırsanız açık açık söyleyeyim o kadının yüzünü bir daha anca rüyanızda görürsünüz.

Değer görmek

Değer görmek ister bir kadın. Karşısında ki kendisini önemsesin onun odağı olmak ister. Erkeğin hayatının merkezinde olması gerekir bir kadının. Kadınlarda bunu ister. Siz onlara bir bilgisayar ya da arabanız kadar değer vermezseniz onu kaybedersiniz. Sizin için önemsiz bir durum olarak görünebilir bu. Fakat kadınlar bu konu hakkında oldukça duyarlılar. Dikkate alsanız iyi olur.

Yatakta romantik olmak

Yatakta romantik olmak

Bu konu genelde evli çiftlerimizi kapsıyor. Bir bayan seksten önce oldukça iyi ve tatmin olabileceği bir ön sevişme ister. Ona romantik dokunuşlar ve tutku dolu sarılmalarla yaklaşmanız gerekmektedir. Yavaş ve tutkulu olmanız gerekmektedir. Böylece eşinizin orgazm olmasını kolaylaştırabilirsiniz. Sizin seks konusunda aceleci davranışlarınız eşini rahatsız edecektir. Onun yavaş ve tutkulu olması isteğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Baylar unutmayın. 100 metre engelli koşu ile seks arasında ki fark, birisini 15 saniyede bitirmenize gerek yoktur. Acele etmeyin.

Özel günlerin unutulmaması

İşte erkeklerde en çok yara açan olay tam da bu. Birçok erkek özel günleri unutuyor. Çünkü çok fazla var erkeklerde haklı ama bayanlar bu konuda beyler sizin tahmininizden daha dikkatli uyarmak isterim. Bir bayana yıl dönümlerinde alacağınız hediyeler ile kabine taht kurarsınız. Yeriniz kalıcı olur. Fakat o günleri unutmanız durumunda geçmiş olsun. Çok zor dönemler sizi bekliyor olacaktır. Başta ilk olarak her konuda bu unutkanlığınızı size laf sokmak için kullanılacak. Oldukça dikkatli olunması gereken bir başka konudur bu işte.

Özel günlerin unutulmaması

Anne kuzusu tavırlara HAYIR

Kadınlar eşlerine özel ilgi göstermek için birçok şey yapar genelde erkeğe bebekmiş gibi davranır. Sizi elleriyle falan besler. Yalnız bunu anne kuzusu olmakla karıştırmamak gerek beyler aman dikkat. Bu davranışları kadının size olan sevgisini göstermesinin bir yoludur. Sizin iyice bebekliğe vurmamanız gerekmektedir. kadınların davranışlarını yanlış yorumlamayın.

Küçük şeylere dikkat

Küçük şeylere dikkat

İşte bu konu olmasa da olur ama aşırı olması zararlı. Yani bir kadının kendisinde yaptığı ufak değişiklikleri fark etmeniz gerekir. Fark etmezseniz canınız sağ olsun ama bir kadın değişiklik olduğu konusunda üsteliyorsa illaki bir değişiklik vardır. Onu bulun, o değişikliği bulmanız şart. Bazen de kadınlar değişiklik yapar fakat fark edilip edilmemesi önemli değildir. İşte tam bu zamanlarda sizin farkına varacağınız ve süslü cümleler ile süsleyip önüne koyacağınız bu değişikliğin özeti, sizin o kadının gözünde ki değerinize değer katacaktır.

İşte beklentiler bunlar bekler aman dikkat edelim bunlara bazıları sizlere saçma gelebilir fakat kadınlar cidden takıyorlar bu konulara.

Sonuç olarak burada 7 maddede tabi ki kadınlar ne ister anlatamayız, bunlar 1 milyon madde içerisinden sadece 7 tanesi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu