ListelerYaşam - insan

Kadın Kısa Saç Modelleri

Güzel ve çekici bir görünüm elde etmek için birçok bayan en az bir defa kısa saç modelleri arasından birini denemiştir. Fakat bayan kısa saç modelleri yapımı biraz zor diyebiliriz.

Kısa Saç Modeli Bana Yakışır mı?

Son zamanlarda bayanlar tarafından büyük ilgi gören kısa saç modelleri ne yazık ki herkese yakışmıyor. Bu modeller yüzü ön plana çıkardığı için biraz cesaret istiyor. Özellikle yüzünüz güzelse kısa saç modelleri size gerçekten yakışır.

Bayanın güzelliği saçıdır lafını hepimiz biliriz. Güzelliğimiz açısından bu derece önemli olan saçlarımızı doğru karar ile şekillendirmeliyiz. Gözlerimizi kapayalım ve kendimizi kısa saçlı düşünelim ve yakışıp yakışmadığına karar verelim. Bu modelleri yapan bayanların kaşlarının ince ve çok düzgün olduğunu görmüşsünüzdür. Hatta kalın kaşlara sahip bayanları hiç kısa saç ile görmedik. Sadece bu konuda biraz düşünürsek saç modelimiz kısa olduğu zaman karşımızdaki kişi direk olarak yüzümüze yani kaş ve göz çevresine bakacak. Bu durumda yüzümüz kusursuz olmalı. Tabi ki farklı fiziksel özelliklerimiz de durumu etkiler fakat bu modellerde en önemlisi kaşlar. Gözlerinizde güzel ise harika bir görünüm elde edeceğinize inanıyorum.

Yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi güzel bayan harika bir yüz yapısına sahip. Burnu ve kaşları küçük ve orantılı olduğunu için harika bir görünüm oluşmuş. Ayrıca makyajı doğal ve hafif görünüyor. Ayrıca kısa saç modelleri arasından her birinin bakımı ve şekil vermesi zordur. Aslında yukarıdaki resim her şeyi anlatıyor. Gördüğünüz gibi her kıvrım tek tek yapılmış ve bu yapım için harcanan süre belirsiz. Kuaförden çıktığınız zaman çok güzel görünebilirsiniz fakat evde tekrar bu modeli yapamayabilirsiniz. Ayrıca rüzgar gibi dış etmenler den hemen etkilenir.

Kısa saç modelleri bayan için harika bir görünüm elde edilmesini sağlasa da bu modeli tekrar yapacağınızı düşünmüyorum. Rihanna gibi ünlüler kısa saç modelleri ile çok güzel görünüyorlar fakat saçı o hale getirmeden önce hangi bakımlardan geçtiğini biliyor musunuz? Bu bakımlar evde yapmak çok zor olduğu için bu modelleri önermiyorum. Fakat denemekten ne kaybedersiniz? Belkide saçınız kolay şekil alıyordur ve yüzünüz harikadır. Bakmayın siz yukarıdaki paragraflarda içinizi biraz karartım fakat kendinize dürüst davranıp fiziksel özellikleriniz yeterlimi bir gözden geçirmenizi istedim.

Aşağıdaki modelleri inceleyerek kısa saç modelleri 2018 için biraz daha fikir sahibi olabilirsiniz. Bu modelleri kendinizde hayal edin ve kararınızı verin.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu