ListelerTV Yayınları

Kadın Dizisinde Yeni Sezonu Yayınlandı, Dizide Ayrılık var

FOX TV ekranlarında izlediğimiz Kadın dizisi geçen sezon yayınlandığı akşamda liderliği elden bırakmayan bir dizi idi. Bununla ilgili detaylı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Dün akşam ise 3’üncü sezona başlayan dizi yeni sezonun ilk bölümüyle ekrandaydı. Arif’in kullandığı arabanın kaza yapması sonucunda Bahar, Hatice ve Sarp hastaneye kaldırıldı. Durumları ağır olan yaralılar ameliyata alınır ancak içlerinden birinin durumu ciddiyetini korumaktaydı.

YENİ SEZONA BAŞLADI

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Şerif Sezer ve Feyyaz Duman’ın başrollerde oynadığı Kadın dizisi 3. yeni sezonu açtı. Sezon finalinde kaza sahnesiyle 2. sezonu sonlandıran dizide yeni sezonda ayrılık var.

HATİCE HAYATINI KAYBETTİ

Kadın dizisinin yeni sezon ilk bölümünde, Bahar’ın bayılması sonucu acilen hastaneye götürmeye çalışan Arif, Sarp’ın Bahar’la ilgilenmesine dayanamayarak onları izlerken kırmızı ışıkta geçer ve büyük bir kaza yaparlar. Kaza sonucu Hatice ve Sarp ağır yaralanır. Bir dizi ameliyatlar sonrası Hatice hayatını kaybeder.

KARDEŞLER ARASINDA BUZLAR ERİYOR

Dizinin yayınladığı ilk bölümden itibaren düşman kardeşleri oynayan Bahar ve Şirin, annelerinin ölüm haberiyle yıkıldı. Anne acısı yaşayan kardeşler ise birbirine sarılarak teselli buldu.

KADIN’IN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kazayı öğrenen herkes şoktadır. Arif ise kaza anında arabayı kullandığı için kendisini sorumlu tutar. Nisan ve Doruk ise annelerinin iyileşmesi için iyilik yapmaya başlarlar. Çocuklara bakmakla görevlendirilen Şirin ise her zamanki gibi çocuklara kötülük yapmak için elinden geleni ardına koymaz. Onları korkutmaya ve üzmeye çalışsada çocuklar Şirin’in oyununa gelmez.

Bu arada Emre Şirin’in gerçek yüzünü öğrenir. Şirin ile olan kavgası sırasında ise Arda’yı kaybeder. Arda ise bir kamyonun arkasında saklanır ve geceyi tarlada geçirir. Sabah tarla biçilmeden bulunan Arda’ya kavuşan Ceyda ve Emre çok mutlu olur.

Bu arada Diziye tek veda eden isim Hatice karakteri değildir, Sarp’ın kayınpederi bir numaralı adamı ve en büyük düşmanı da ölür. Aynı zamanda diziye yeni giren bazı karakterlerde önümüzdeki bölümlerde önemli etkilere sahip olacak gibi görünüyor. Bakalım önümüzdeki bölümlerde bizi neler bekliyor?

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu