Kimdir?Listeler

Kaan Kural Kimdir?

Kaan Kural Kimdir? Kaan Kural Aslen Nereli? Kaan Kural Evli mi? Kaan Kural Ne İş yapıyor gibi hakkında merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz.

1974 yılında Ankara ilinde dünyaya gelen ve basketbola sevgisi ile tanıdığımız ekranların sevilen yüzlerinden birisidir. 2018 yılında Tivibu spor ekranlarında yorumculuk yapmaktadır. Eğitiminin ilk yıllarını Ankara Koleji’nde yapmıştır. Burayı başarı ile bitirdikten sonra Uluslar arası İlişkiler okumak için Boğaziçi Üniversitesine gitmiştir.

Kaan Kural Kimdir?

Medya dünyasında önemli bir kariyer yapmış olsa da gençlik yıllarında bu sektöre girmek hiç de aklında olan bir detay değildi. Tesadüf eseri bu mesleğe başlamıştır. İlk olarak Fast-Break dergisinde yazı işleri konusunda çalışmaya başlamıştır. Bunun ardından Yeni Yüzyıl isimli gazetede köşe yazarlığı yapmaya başladı. Tanınmasını NTV ekranlarında yaptığı NBA Stüdyo programına borçludur. Bu programda Murat Kosova ile birlikte yaptıkları sohbetler insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ekranlara ısınan isim basketbolun yanında son yıllarda gelişen E-Spor dünyasına karşı da önemli bir ilgi göstermektedir.

Film ve dizilerde roller almıştır. 2000 yılında çekilen Fasulye isimli filmde oynamıştır. Acemi Cadı ve Lise defteri ise onun oynadığı diğer dizilerdir. Kısa sürede olsa bu programlarda rol almıştır. E-spor dünyasına ise 2015 yılı ile birlikte Riot Games ile giriş yapmıştır. Bu şirket tarafından yapılan turnuvalarda maç yorumculuğu yapmaktadır. Bunu da başarılı bir şekilde yapan yorumcu Twitter’da sürekli olarak okuyucuları ile etkileşim halinde olmayı sevmektedir.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu