Ünlüler

İzledikçe güldüren 5 süper yetenekli Türk komedyen

İzledikçe güldüren sanatçılar, sıkıntılı anlarda biraz rahatlamak için ilaç niyetine izlenmesi gereken kişiler grubunda yer alıyor.

1. Kemal Sunal

kemal sunal

Türk izleyicilerini yıllardır güldüren yetenekli insanlar listesinde en başı kuşkusuz Kemal Sunal çekiyor. Hababam Sınıfı’ndaki ”inek şaban” tiplemesi olmak üzere canlandırdığı pek çok karakterle sevenlerinin kalbinde taht kuran Kemal Sunal, yediden yetmişe herkesin sevgisini kazandı. Vefatından sonra bile hala filmleriyle ve esprileriyle halkın içinde yaşamaya devam ediyor.

2. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz, yakın tarihte yetişen en büyük komedyenlerden birisi ve birçok ünlü esprileri dilden dile dolaşıyor. Stand up şovundaki esprileri gerçek hayatın içinde çıkarıyormuş. En çok konuşulan esprilerinden olan “Ne vereyim abime?” ve “Yedek Subay Fundamentals” vizyona girdiğinden hemen sonra dillere pelesenk olmuş sözcük grubudur.

3. Ata Demirer

Ata Demirer

Listenin üçüncü sırasında ise Ata Demirer var. Şovlarında söylediği şarkılar da esprileri kadar ünlü olan sanatçı Vizontele Tuuba ile başlayan kariyerini “Eyvah Eyvah” serisi ile başarılı şekilde sürdüren sanatçı bugün yeni televizyon şovları ve sinema filmleri ile yine zirvede yer alıyor.

[irp]

4. Şahan Gökbakar

Şahan Gökbakar

Filmindeki tiplemesiyle komedi dünyasına efsanevi bir karakter sokmuş ve yaptıklarıyla her izleyeni güldürme başarısına ulaşmış genç bir isim. Eleştirilere sebep olsa da Recep İvedik filmiyle geniş bir izleyici kitlesi kazanan Şahan Gökbakar ise listenin dördüncü sırasında.

5. Atalay Demirci

Atalay Demirci

Listenin son sırasında ise Yetenek Sizsiniz Türkiye programının birincisi Atalay Demirci bulunuyor. “Kel Alaka” ismiyle gösterilerine devam eden sanatçı küfürsüz stand-up sloganını benimsediğini söyleyerek geniş bir hayran kitlesi kazanmış durumda. 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminden sonra FETÖ ile olan  bağlantısından dolayı göz altına alınan ünlü şovmen çıkarıldığı mahkeme tarafından yurt dışı yasağı konularak serbest bırakılmıştı.

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu