EDİTÖR BAŞVURU
Ünlüler

İzel Çelik Ercan Üçlüsü

Doksanlı yıllarda sanatçılar da bir gruplaşma yer almaktaydı ve birçok sanatçılar kendi aralarında birkaç kişi toplanarak şarkılar söylerlerdi...

Doksanlı yıllarda sanatçılar da bir gruplaşma yer almaktaydı ve birçok sanatçılar kendi aralarında birkaç kişi toplanarak şarkılar söylerlerdi bunlardan biriside İzel Çelik Ercan üçlüsü olmuştu. Dönemin en iyi gruplarından birisiydi ve İzel Çelik Ercan üçlüsü televizyona çıktığın da hemen ekran başına geçerdik. O kadar güzel bir uyum içerisin de şarkılar söylerlerdi ki kasetleri adeta yok satardı. Çok fazla kişi tarafından sevilir ailemizden birisi gibiydiler. Mesela bu gruplar içerisin de yine aynı şekilde halen çok sevilen sayı eksilse de hiç dillerden düşmeyen Mazhar Fuat Özkan vardı.

Dönemin grup sanatçıları bunlarla bitmiyordu elbette grup vitamin gibi doksanlı yıllara damga vurmuş çok güzel bir ekipti. İzel Çelik Ercan üçlüsü o dönemde de bu ekiplerden en çok tutulandı ve grup daha sonra dağılmasıyla hepsi şuanda halen sevilen ve dinlenilen sanatçılar içerisin de yer almakta. İzel’in hatta o dönemler hep konuşulan yüzü aslında çirkinmiş de makyajla düzeltiyorlarmış cildi çok bozukmuş gibi ifadeler kullanılırdı. Hepimiz İzel’i bu şekilde tanımıştık. Çelik ise uzun saçlarıyla bizlere uzun saç modasını sevdiren ünlülerden birisi oldu zamanla. Ercan efendiliği ve ilerleyen zamanda da Popstarda ki jüri üyeliği ile de ününü daha da çok arttırmış oldu.

Grup vitamin eski şarkıları ile halen şuanda gündemde ve İsmail şarkısını yeni trende göre uygulayarak düzenleme yaparak daha çok electonic müzik kisvesine bürünmüştür. Bizim zamanımız da müzikler bile çok güzeldi bir Ferdi Tayfur ya da bir Müslüm Gürses olamadı hiç kimse ve olamazda. Yaşayan bir efsanedir mesela Ajda Pekkan. O dönemlerden bugüne kadar ilerleyen sanatçılardan Yonca Evcimik halen Aboneyim Abone şarkısıyla gündemdedir. Şarkılarıyla bütünleşen birçok sanatçılar yer almaktadır. İzel Çelik Ercan üçlüsü de dönemin en iyi şarkılarından birisine sahiptiler. İzel Çelik Ercan üçlüsü Eller Havaya isimli şarkısıyla hepimizi eğlendirmiş ve haydi eller havaya diyerek bizleri coşturmuş kişilerdi. Halen kendi hallerin de büyük başarıları gösteren grup artık birey olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İlginiz Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu