HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

İyi bir Berberin Kişilerde Plastik Cerrah Etkisi Yaratabileceğinin 25 Kanıtı

Kimi erkek kendini daha iyi hissetmek için spor salonunda uzun zamanlar geçirirken, bazıları gezip tozar veya daha farklı etkinliklerde bulunurlar. Fakat kadınlar kendini daha iyi hissetmek istediklerinde veya sinirleri geçsin istediklerinde hemen bir kuaföre gider ve saçlarında değişiklik yaptırırlar. 

Aslında erkeklerde bu konuda onlardan pek geri kalır yanı yok, erkekler berbere gidip saç stillerinde değişiklik yaptırarak çok daha farklı bir görünüme sahip olabilmektedirler ve bu onlara eskisinden daha iyi hissettirebilmektedir. Tabi bütün bunlar saç kesimi için gidilen berberin yeteneklerine bağlıda diyebiliriz. 

Bu işi severek yapan ve parmaklarında bir plastik cerrah maharetlerine sahip denebilir. Aşağıda göreceğiniz fotoğraflarda da yetenekli bir berberin insanları adeta baştan yaratarak, bambaşka bir kişiymiş gibi gösterebileceğini göreceksiniz. 

İlgili Makaleler

Etrafınızda böyle bir berber var mı, orasını bilemiyorum ama biraz cesaret ve yetenekli bir berber ile ortaya harika görüntüler çıkabiliyor.


pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu