Gezi RehberiListeler

İstanbul’un En Popüler ve En İyi 4 Butik Kahve Dükkanı

1. Kooky Coffee Shop

Kooky Coffee Shop
8m2 bir alanda kendilerine dünya yaratmışlar. Kapının önünde mis gibi oturabilir ve gerçek ithal kahveleri deneyebilirsiniz. Kendi özel kahveleri ve KookyLab adı altında oluşturdukları atıştırmalıklar, kahveler muhteşem!

Neredeyse tüm müşterileri hayvan sever bir mekan olduğundan bahsetmiş. 2 kahve içene 100gr mama hediye ediyorlar. Ayrıca, hediye ettikleri kitap ayraçları için dilerseniz kutuya para atarak köy okullarına kitap gönderilmesi için destek verebiliyorsunuz.

Dilerseniz beğendiğiniz kahveleri taze taze çekirdekten çektirerek satın alabiliyorsunuz. En baba özellik ise, dükkan içerisinden birbirinden ilginç ve retro ürünler var. Bu ürünleri de kahve içerken inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

(Cino çikolata, patlayan şeker, metrelik şeker, horoz şeker, solo test, tetris, sanal bebek, lak lak, topaç gibi…)

Adres: Hacımimi Mh. Lüleci Hendek Cd. No:7 Beyoğlu/İstanbul


2. Bilumum Şeyler

Bilumum Şeyler
Adının hakkını da veren, bilumum şeylerin barındığı bir kahve dükkanı burası… İçeride yalnızca kahve değil, atıştırmalıklar ve çeşitli objelerin de yer aldığı bu dükkan için müşterileri başarılı kahvesi ve atıştırmalıkları için çok şirin yorumlar yapıyor.

Butik bir mekan olduğu için fiyatlar gayet uygun ve ailenizle ya da arkadaşlarınızla rahatça oturabileceğiniz oldukça şirin bir dükkan.

Adres: Rasimpaşa Mahallesi Uzun Hafız Sokak No:103 Yeldeğirmeni, 34716 Kadıköy/İstanbul


3. Santral Coffee House

Santral Coffee House
Bu mekanda da yine kahveler gayet başarılı ve bunun yanında dilerseniz yemek de yiyebilirsiniz. Hızlı servisi ve sakin ortamı ile özellikle öğrencilerin dikkatini çeken bir yer burası. Santral içerisinde dilerseniz ders çalışabilir ya da isteğinize göre dostlarınızla oturarak sohbet edebilirsiniz. Rahat ve huzurlu ortamı ile genel olarak diğer kahvecilerin kalabalığına göre daha çok dikkat çeken bir yer.

Müşterilerin özellikle önerileri içerisinde tatlıları yer alıyor.

Adres: Sahrayı Cedit, Atatürk Cd. No:63, 34734 Kadıköy/İstanbul


4. Norm, Cihangir

Norm, Cihangir

Cihangir’in favori kahvecilerinden Norm, açıldığı ilk günden beri farkını ortaya koyan küçük ve sempatik bir mekan. İskandinav tarzı minimal dekoru sayesinde kendinizi Avrupa’da zannetmeniz kaçınılmaz. Başarılı baristaların hazırladığı leziz kahveler ve servis edilen atıştırmalıklar ile günün her saati keyif yapabilirsiniz.

Adres: Cihangir, Güneşli Sk. 39/A, 34433 Beyoğlu/İstanbul

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu