HaberlerTürkiye

İstanbul’da Ard Arda Terör Operasyonu!

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nün 26.03.2019 günü Bahçelievler, Bayrampaşa, Beyoğlu, Esenyurt, Eyüpsultan, Gaziosmanpaşa, Kartal, Sancaktepe, Sultangazi, Sultanbeyli ilçelerinde yaptığı eş zamanlı operasyonlarda 8 şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştı. Bugün tekrar operasyon düzenlendi.

 İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri, Özel Harekat polisleri ile beraber İstanbul genelinde eş zamanlı olarak terör operasyonu düzenlediler. Belirlenen 127 konuma aynı anda gece saatlerinde baskın yaptılar. Baskının ardından bir çok şüpheli gözaltına alındı.

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde belirlenen bir binanın giriş katına yapılan operasyonda TEM ve Özel Harekat ekipleri dairenin içerisinde bir süre arama yaptılar. Ekipler binanın etrafında ve çevresinde de güvenlik önlemi alarak tetikte beklediler. 

Eş zamanlı olarak 127 adrese birden yapılan operasyonun ardından gözaltına alınmak için tutuklanan şüpheliler, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sağlık kontrolü için götürüldü. Kontrolün ardından şüpheliler sorguya çekildi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu