HaberlerPolitika

İstanbul Valiliğinden Atatürk’e Hakaret Niteliğinde Paylaşım Hemen Silindi!


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bugün yaptığı ziyaret anlamlı idi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı ziyaret eden Ekrem İmamoğlu ziyaret sırasında hatıra fotoğrafı çektirdi. Ancak fotoğrafta arkada bulunan Atatürk’ün resminde oynamalar yapılıp sosyal medyada yayınlanması herkeste şok etkisi yarattı.

İstanbul Valiliği, konuyla ilgili hiç bir açıklama yapmadı ve dakikalar içerisinde fotoğrafları kaldırdı ve hemen orjinal fotoğrafı paylaştı. Bilgisayar ortamında oynandığı tahmin edilen fotoğrafı, ‘kimin, ne amaçla?’ paylaştığı merak konusu.

Daha sonradan paylaşılan fotoğrafların orijinallerine bakıldığında aradaki fark görülüyor ve kasıtlı olarak birilerinin boyama işlemini bilgisayar ortamında yaptığı tahmin ediliyor.

İstanbul Valiliğinin konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu