Haberler

İsrail yine Gazze’ye saldırdı

İsrail insanlık dışı saldırılarına hız kesmeden devam ediyor. İsrail savaş uçaklarının gece saatlerinde yaptığı saldırılarda 1 Filistinli sivil yaşamını kaybetti 2 sivil yaralandı.

Gazze’de bulunan Filistin Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref el-Kudra’nn yaptığı açıklamaya göre İsrail savaş uçaklarının Han Yunus şehrine geç saatlerde yaptığı hava saldırısı sırasında 3 sivil vatandaşın yaralandığını ve hastaneye kaldırılan bu üç kişiden 27 Yaşındaki Ahmed Muhammed eş-Şihri’nin hayatını kaybettiğini söyledi.

İSRAİL ORDU SÖZCÜSÜ FİLİSTİN’E KARŞILIK VERİLDİ DEDİ

Yapılan bu saldırıların ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan İsrail Ordu Sözcüsü Avichay Adraee, Filistin tarafından İsrail’e fırlatılan 10 rokete karşı Gazze şehrinin güney orta kesim ve kuzey bölgelerinde geniş çaplı hedeflere bu saldırının yapıldığını belirtti.
Sosyal medya hesabından saldırıların yapıldığı yerlerin görüntülerini paylaşan sözcü saldırıların Hamas’a ait olan hava savunma sistemi, anti füze sistemi, silah üretim merkezi, silah deposu ve eğitim sahaları ile birlikte yer altı ağlarını hedef aldığını söyledi.
israil gazze saldırısı
israil gazze saldırısı
israil gazze saldırısı israil gazze saldırısı

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu