Haberlerİlginç Haberler

Isınırken İzleyicilerin Gözleri Önünde Ölen Vücut Geliştirici

Yapılan vücut geliştirme yarışmasının öncesinde seyircilerin karşısında ısınma hareketleri yapan Sifiso Lungelo Thabete ters düşünce boynunu kırarak hayatını kaybetti.

Güney Afrikalı sporcu ve vücut geliştirme şampiyonu unvanını elinde bulunduran Sifiso Lungelo Thabete, katıldığı bir yarışma da hareketlerine başlamadan önce hem seyirciyi coşturmak hemde seyirciyi coşturmak için ısınma hareketlerini yapmaya başlıyor ardından zıplayıp takla atmak istediğinde işler çok ters gidiyor tamda boynunun üzerine düşüyor. Bu düşme sonucunda boynunu kırarak feci şekilde hayatını kaybediyor.

Birde bütün bunların hepsi izleyicilerin gözlerinin önünde yaşanmış ve video kaydedilen görüntüyü aşağıda izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu