HaberlerListelerÜnlüler

İranlı Fenomen Instagram Hesabından Şaşırtan Atatürk Paylaşımı

İran’ın gerçekten Atatürk’e ihtiyacı vardı

İran’ın gerçekten Atatürk’e ihtiyacı vardı

Öncelikle İngiliz basını olmak üzere neredeyse bütün dünyanın dikkatçini çekmeyi başaran paylaşımların yapıldığı Tahran’ın Zengin Çocukları adıyla kurulan instagram hesabından geçtiğimiz hafta yapılan paylaşım ise takipçilerini ve basını şaşırtmayı başardı. Bu paylaşımda Mustafa Kemal Atatürk‘ten bahsediliyordu.

Şuanda 134.000 takipçisi olan ve takipçi sayısını hızla artıran Instagram hesabından İran başkeni olan  Tahran’da yaşayan zengin ailelerin zengin çocuklarını aşırılıklarla ve lüksle dolu yaşamları dünya ya sergileniyor.

Genelde milyon dolarlık arabaların, özel uçakların, pahalı eşyaların ve kıyafetlerin paylaşıldığı hesapta bu sefer siyah bir zemin üzerine yaz bir yazıyla sadece bir cümle yer alan paylaşım yapıldı.

Bu paylaşımda ise “İran’ın gerçekten Atatürk’e ihtiyacı vardı”  mesajı dikkatlerden kaçmadı. Kısa süre içerisinde bir çok yorum ve beğeni alan paylaşım aslında bizlerin ne kadar şanslı bir millet olduğunu da bir kez daha kanıtlamış oluyor.

Bu hesapta yapılan paylaşımlardan bir kaç örneği aşağıda görebilirsiniz;

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu