HaberlerListeler

iPhone XI ve XI Pro’nun fiyatları belli oldu

Ülkemizde de birçok fanı bulunan Apple’ın yeni çıkaracağı telefonlar iPhone XI ve iPhone XI Pro için fiyatlandırmanın nasıl yapılacağı hakkındaki detaylar belli oldu.

Fiyatlar Cep Yakıyor

Evad3rs tarafından ortaya atılan iddiaya göre Apple, iPhone XI olarak isimlendirilmesi beklenen yeni versiyon iPhone’ların fiyatını, hali hazırda satışta olan iPhone Xs ailesi ile yakın tutacak. Buna göre iPhone XI 128 GB versiyonu 999 dolar, iPhone XI 256 GB versiyonu 1.099 dolar, iPhone XI 512 GB versiyonu ise 1.199 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Aynı fiyatlandırma iPhone XI Max için 1.099 dolar, 1.199 dolar ve 1.299 dolar şeklinde olması bekleniyor.

Artık dünya genelinde insanlar nakit sıkıntısından dolayı daha çok fiyat ve performans odaklı telefonları tercih etmiş olduğu için fiyatlar iPhone XS ailesine yakın tutulmaya çalışılıyor. Kullanıcı kitlesinin bir kısmını Çinli ve Koreli telefon devlerine kaptıran Apple’ın fiyat politikasında çok daha fazla değişiklikler görebiliriz.

Ülkemizde birçok iPhone sever kitle bulunduğundan bahsetmiştik, ancak fiyatların biraz daha yukarı çıkması ile birlikte bu kitlenin iPhone’dan vazgeçmesi bekleniyor. Telefonlara eklenen KDV değerlerinin de hesaba katıldığı taktirde yine bir telefon için birçok kişiye fazla gelen fiyatlar görmemiz mümkün. 

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu