HaberlerListeler

iPhone X çentiğinden kurtulmak için pratik yöntem Notch Remover

iPhone X‘in tanıtılmasıyla birlikte tartışmalara neden olan ve herkes tarafından çentik olarak adlandırılan üst kısım bazı kullanıcılar için sorun teşkil etmese de, bazıları tarafından oldukça itici bulundu. Apple’ın aslında çok önem verdiği ve hatta uygulama geliştiricilere özellikle çentik kısmının kapatılmamasının gerektiğini belirten uyarılar yolladığı bilinmekte. 

Fakat bu uyarılara rağmen App Store da indirmeye sunulan Notch Remover isimli program ekranın üst kısımdaki çentiğin sağına ve soluna aynı boyutta siyah bölümler yerleştirerek o kısmın düz görünmesini sağlıyor. Uygulamanın bunun haricinde herhangi bir işlevi de bulunmuyor. Uygulamanın telefona yüklenmesinin ardından kullanıcılar duvar kağıdı yapmak istedikleri fotoğrafları uygulama ile düzenleyip ardından duvar kağıdı yapması gerekiyor.

App Store’a yüklenen bütün uygulamaların ne kadar detaylı incelendiğini düşünürsek, Apple tarafından kesinlikle yasaklanan ve panel tasarımının aynı şekilde kalması gerekiğini belirten işlemlerin aksini yapan bu uygulamaya nasıl izin verildi tam bir muamma. 

Notch Remover uygulamasının ücretli olduğunu da söylememiz gerekir. Uygulamaya sahip olmak istiyorsanız 3.49TL ödemeniz gerekiyor.

Notch Remover indirme linki

Uygulamayı indirmek için: App Store adresini ziyaret edebilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu