HaberlerListeler

iPhone 11 ile birlikte su altı kamerası özelliği gelebilir

Akıllı telefonlar artık teknolojinin gelmiş olduğu en son noktanın özelliklerini barındırmaya başladılar ve bununla birlikte yeni telefonlarda çılgınca özellikler görmekteyiz. Hız ve performansın bakımından her geçen gün biraz daha ilerleme kaydeden akıllı telefonlar, kamera özellikleri sayesinde de müşterileri kendilerine çekmeye devam ediyor. Piyasadaki en güçlü akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Apple, 2019 yılı içerisinde tanıtmayı planladığı iPhone 11 ile birlikte çılgınca bir özelliği getirmeyi hedefliyor. Ortaya atılan iddialara göre iPhone 11, su altı kamerası özelliği ile birlikte gelecek.

Yapay Zeka Destekli Su Altı Çekimleri Geliyor

Yapay zekayı telefonlarda farklı donanımların içerisinde görmek artık alışılagelmiş bir şey. Ancak su altında çekimleri mümkün kılması planlanan iPhone 11’in kamerasında yapay zeka olması onu daha da değerli yapacak faktörler arasında olacaktır. Çıkan haberlere göre yapay zeka desteği sayesinde su altında ışığı, çevreyi ve uzaklığı otomatik olarak ayarlayabilecek. 

Fotoğraf Çekmeye Hevesli Olanlar İçin Yeni Bir Fotoğraf Fikri

Teknoloji konusunda kendisini kanıtlamış firmalardan birisi olan Apple, daha önce çıkarmış olduğu akıllı telefonlarda suya dayanıklılık özelliğini sunmaktaydı. Bu sayede telefonlar suya düşse bile belirli bir süre içerisinde çıkarılması durumunda sorunsuz bir şekilde çalışabilmekte. Ancak yeni geliştirilen su altı kamerası özelliği işe bambaşka bir boyut katıyor. Özellikle fotoğrafçılık ile ilgilenen ve yeni çekim mekanları arayanların gözdesi olması planlanan iPhone 11 hakkında gelen yeni detayları hep birlikte merakla bekliyoruz.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu