Haberler

iOS 13 güncellemesi bu akşam yayınlanıyor

İçerisinde konsol oyun desteği, karanlık mod ve sitelere Apple ID ile giriş gibi bir çok yenilik barındıran iOS 13 güncellemesi bu akşam iPhone ve iPod kullanıcıları için yayınlanacak.

iPhone ve iPod kullanıcılarının merakla beklediği özellikleri içerisinde barındıran iOS 13 işletim sisteminin bu akşam yayınlanacağı duyurulmuştu. Apple tarafından son yayınlanan verilerde güncellemenin saat kaçta yapılacağı da açıklandı.

[irp]

iOS 13 Türkiye’de ne zaman indirmeye sunulacak?

Apple, WWDC 2019 konferansında tanıtımını yaptığı iOS 13 güncellemesiyle birlikte sistem iyileştirmeleri, kullanım kolaylığı, karanlık mod, ve uygulamaların boyutlarıyla ilgili bir çok yeni güncelleme içeriyor.

iOS 13 ile gelecek yeni özelliklerin arasında en çok dikkat çekenler ise konsol oyun desteği, uzun zamandır beklenen karanlık mod, uygulamaların cihazlarda kapladığı yerler ile ilgili iyileştirmeler ve bir çok siteye Apple ID ile giriş yapılabilmesinin yanında yeni fotoğraf ve video düzenleme araçları oldu. Apple’ın yeni tanıttığı Apple Arcace oyun abonelik sistemi de iOS 13 işletim sistemi yüklü cihazlarda kullanılabilecek.

Apple iOS 13 güncellemesinin yayınlanacağı saati de açıkladı. Güncelleme ülkemizde bugün saat 20:00 itibariyle indirilmeye başlanabilecek. Apple ayrıca iOS 13 güncellemesinin ardından yapılacak ilk güncelleme olan iOS 13.1 güncellemesinin test çalışmalarını başlattığını da söylememiz gerekiyor.

iOS 13 alacak cihazlar şu şekilde;

– iPhone Xs
– iPhone Xs Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8
– iPhone 8 Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone SE

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu