HaberlerTürkiye

İntikam İçin Tam 7 Yıl Bekledi, Hastanede Öldürdü

Giresun’da bugün saat 13:30 sularında yaşanan olayda Giresun Üniversitesi Prof.Dr. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Şebinkarahisar Yarı Açık Cezaevinde tutuklu olarak bulunan Abdullah Gülle tedavi için getirildi. Yanında jandarmalarla beraber gelen Gülle, hastane içerisindeki asansöre tam bineceği sırada silahlı saldırıya uğradı. Yapılan bütün mücadelelere rağmen kurtarılamadı.

Jandarma ekipleri tarafından hemen yalanan saldırganın, Abdullah Gülle tarafından 2010 yılında öldürülen Metin Taştan’ın kardeşi Mehmet Taştan olduğu anlaşıldı. Yapılan incelemelerde olay yerinde tam 14 adet boş kovan bulundu.

2010 Yılında Neler Yaşanmıştı?

2010 Yılında Neler Yaşanmıştı?

Olay 2 Nisan 2010 yılında Giresun’da yaşanmıştı. Aralarından eskiden beri husumet bulunan lokanta sahibi Metin Taşdan ile Abdullah Gülle arasında çıkan tartışma kısa bir süre sonra kavgaya dönüştü, bunun üzerine Gülle üzerinde bulunan ruhsatsız tabancayla Taşdan’ın üzerine ateş çatı. Olay anında yaralanarak yere düşen  Taşdan, silahını çekerek kaçmaya çalışan Gülle’ye ateş etti ama onu vuramadı. Daha sonra kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.  

Onu öldüren Abdullah Gülle ise kısa süre içerisine yakalanarak cezaevine gönderilmişti.pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu