HaberlerListeler

İnternetten Video ve Dosya İndirmenin En Pratik Yöntemi

Çok önermiyoruz ama diyelim ki internetten dizi ve film izliyorsunuz fakat bazen bunları indirip müsait olduğumuz bir zamanda internet olmadığı yerde de izlemek isteriz.  Son yılların modası torrentler bu konuda pratik gibi gözükse de bazen içerisinde virüs vb. zararlı dosyalar bulunabiliyor. En iyisi izlediğiniz videoları direk indirerek virüs benzeri şeylerden uzak kalmış olursunuz.  

Dosya indirme deyince dünyanın hemen her yerinde en çok kullanılan programların başında Internet Download Manager geliyor nam-ı değer IDM. Bu programı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise Google Chrome, Opera, Firefox ve Internet Explorer ise tam uyumlu çalışması ve bu tarayıcılarda açtığınız hemen her uzantıyı indirmek için size sadece bir tıklama yetiyor.  Internet download manager ile dosya indirirken normal indirme işleminizin 5 katına kadar daha hızlı indirebiliyor, ayrıca istediğiniz zaman durdurup daha sonra indirme işlemine kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. 

Tek tıklamayla kolay kurulum yaptıktan sonra, programın ayarlar kısmı çok kapsamlı ve burada hemen her detayı ayarlaya biliyorsunuz. Otomatik indirmek istediğiniz dosya uzantılarını ekleyebiliyorsunuz. IDMAN ile indirmek istediğiniz dosyaların inecekleri klasörleri dosya uzantılarına göre farklı farklı ayarlayabiliyorsunuz.  Sürekli olarak güncellenen program böylece her zaman geçerliliğini ve tarayıcılarla olan uyumunu korumaya devam ediyor. Güncelleme çıktığında ise size bir uyarıyla güncelleme yapmanız gerektiğini hatırlatıyor. Tek bir tıklamayla IDM’yi güncelleyebiliyorsunuz. 

Internet Download Manager’in bir çok özelliği bulunuyor bunların arasında virüs koruması, https desteklemesi, zipli dosyaların içeriğini ön izlemeyle görebileceğini gibi proxy sunucularıyla da download yapabiliyorsunuz. Yani biraz daha özetlersek internetten bir şey indirmek istiyorsanız aradığınız program bundan başkası olamaz. 

Peki internet download manager programına nasıl sahip olabilirsiniz?

Programın demo sürümünü internette bulabilirsiniz fakat zaten çokta pahalı olmayan bir programı satın almak yerine sakın full diye adlandırılan nulled sürümlerini indirmeyin, crack yapmayın. Bu yöntemler bilgisayarınızın korumasız bir hale gelmesine sebep olacaktır. Bu nedenle programın yasal lisanslı sürümünü almalısınız.

https://www.internetdownloadmanager.com.tr/ isimli internet sitesi Internet Download Manager Türkiye yetkili satıcısı. Programı firmanın internet sitesine girerek, mobil ödemeyle alabileceğiniz gibi, yeni başlattıkları kampanya ile vade farksız 3 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Lisansalma seçeneklerinde yıllık veya ömür boyu olmak üzere iki seçenek yer alıyor bunlardan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Online olarak alacağınız lisansınız ödemenin ardından belirttiğiniz eposta adresinize ve cep telefonunuza sms olarak gönderilmektedir. Tarafınıza yollanan IDM serial numarasını programın kayıt bölümünden girerek programı aldığınız lisans süresince tam sürüm olarak kullanabilirsiniz. 

Internet Download Manager’i Türk yetkili satıcıdan almanın avantajları

Türkiye’de yasal bir satıcıdan almanın en büyük avantajı ise hiç şüphesiz bir sorun yaşadığınızda veya bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda sizinle aynı dili konuşan birinden teknik destek alabilecek olmanız.

Aklınıza takılan soruları sormak ve daha fazla bilgi almak için alttaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.internetdownloadmanager.com.tr/

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu